Monochrominiai deriniai

Iš mados nesitraukiantys monochrominiai deriniai iš MUST HAVE kokybiškų audinių tinkančių kostiumams. Audiniai elastingi, gerai krentantys puikiai tinkantys ir švarkui, ir kelnėms, sijonams.

MUST HAVE keletą audinių idėjų tinkančių klasikiniams kostiumams. 

Neabejotinai šio sezono ryškiausia tendencija - pūstos rankovės

Bet kokiam deriniui suteikia šarmo, o kartais įneša modernios, išlaikytos pompastikos. MUST HAVE gali pasiūlyti platų audinių pasirinkimą šiems deriniams. Galite rinktis marškinius, sukneles, švarkus pūstomis rankovėmis, kurių platėjimas gali prasidėti jau nuo pat pečių linijos, o norinčioms išlaikyti daugiau formalų stilių patariama rinktis praplatėjimą prasidedantį ties alkūne.
Įkvėpimui šiems modeliams tinkami  kokybiški MUST HAVE audiniai.

Kaip pasirinkti audinį suknelei

Galima rasti galybę įvairių tipų medžiagų, todėl kartais labai paprasta paklysti audinių salonuose. Dažniausiai prie medžiagos traukia jos spalva ir raštai, tačiau tai yra tik vienas medžiagos elementas. Kaip medžiaga glunda prie odos, kokia ji bus ją siuvant, kaip ji kris -visa tai taip pat yra labai svarbu. Dar vienas iš pagrindinių faktorių į ką atkrepiame dėmesį besirinkdamos audinį savo drabužiui, yra kokybė. MUST HAVE internetinėje parduotuvėje didelį dėmesį skiriame audinių kokybei čia galite rasti platų audinių pasirinkimą suknelės siuvimui http://www.have.lt Visi mūsų siūlomi audiniai pasižymi išskirtine kokybe, juos importuojame tiesiogiai iš Italijos.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija