BLOGAS

ARMANI KOLEKCIJA

Viena harmoningiausių kolekcijų Aukštosios mados savaitėje neabejotinai buvo Armani! Nuo visai prigesintų iki sodrių spalvų, nuo itin elegantiškų iki žaismingų modelių ir arlekino raštų. Kas tiktų kiekvienai iš mūsų atnaujinant drabužinę pavasariui. 

Tikroji elegancija yra visur

Tikroji elegancija yra visur, teigė ponas Dioras, ypač nepastebimuose dalykuose. 2023-iaisiais ta pačia idėja vadovaujasi ir dabartinė Dior mados namų kūrybinė direktorė Maria Grazia Chiuri. O mes dėkingos taip priartėjame prie elegantiškesnės mūsų pačios versijos.  

ATEIS PAVASARIS IR MES VILKĖSIM DIOR

Šią savaitę Paryžiuje vykusioje mados savaitėje skirtingi mados namai mums rodė savo pasakų interpretacijas. Ellie Saab, Zuhair Murad ant podiumo leido šiuolaikinių princesių sukneles, Schiapareli pateikė jau beveik filosofinių apmąstymų su trimis modeliais ikonomis, vilkinčiomis sukneles su laukinių žvėrių galvomis. Kad ir kaip įspūdinga, pritaikyti sau neišeina. Bet tada vilties priartėti prie stilingųjų pasaulio atnešė Dior kolekcija. 

Sekite mus Instagram ir Facebook platformose

Sekite mus ir instagrame, rasite puikių pasiūlymų ir įkvėpimo savo naujiems gaminiams.

Lengvi medvilnės audiniai

Parduotuvę papildėme lengvais medvilnės audiniais. Įkvėpimui dalinamės suknelių idėjomis.

Nuotraukos rastos internete derinami MUST HAVE audiniai.

NAUJIENA kolekciniai pliso audiniai

Naujieji mūsų kolekciniai pliso audiniai.
Šis audinys puikiai tinka ir suknelės, sijono, palaidinės deriniams mano jau išbandytas (žiūrėti nuotraukose palaidinės, sijono derinys).

https://www.have.lt/kolekcinis-lengvas-plisas

Tvido švarkas priklauso itin universalių drabužių kategorijai

Blogai apsirenkite – įsimins jūsų aprangą, apsirenkite nepriekaištingai – įsimins moterį. Coco Chanel 

 

Garsieji „Chanel“ tvido švarkai – tai tikras elegancijos simbolis, tapęs šių prancūzų mados namų pažiba. Pirmieji Coco Chanel sukurti kostiumėliai pasirodė kone prieš šimtmetį, o pirmasis tvido švarkas, iki šių dienų išlaikęs savo stilistiką, buvo pristatytas daugiau nei prieš 60 metų. 

Nuotraukoje pirmasis mano pasisiūtas tvido švarkas, tačiau tikrai manau ne paskutinis. Labai lengvai derinamas, patogus rūbas!

Monochrominiai deriniai

Iš mados nesitraukiantys monochrominiai deriniai iš MUST HAVE kokybiškų audinių tinkančių kostiumams. Audiniai elastingi, gerai krentantys puikiai tinkantys ir švarkui, ir kelnėms, sijonams.

MUST HAVE keletą audinių idėjų tinkančių klasikiniams kostiumams. 

Neabejotinai šio sezono ryškiausia tendencija - pūstos rankovės

Bet kokiam deriniui suteikia šarmo, o kartais įneša modernios, išlaikytos pompastikos. MUST HAVE gali pasiūlyti platų audinių pasirinkimą šiems deriniams. Galite rinktis marškinius, sukneles, švarkus pūstomis rankovėmis, kurių platėjimas gali prasidėti jau nuo pat pečių linijos, o norinčioms išlaikyti daugiau formalų stilių patariama rinktis praplatėjimą prasidedantį ties alkūne.
Įkvėpimui šiems modeliams tinkami  kokybiški MUST HAVE audiniai.

Kaip pasirinkti audinį suknelei

Galima rasti galybę įvairių tipų medžiagų, todėl kartais labai paprasta paklysti audinių salonuose. Dažniausiai prie medžiagos traukia jos spalva ir raštai, tačiau tai yra tik vienas medžiagos elementas. Kaip medžiaga glunda prie odos, kokia ji bus ją siuvant, kaip ji kris -visa tai taip pat yra labai svarbu. Dar vienas iš pagrindinių faktorių į ką atkrepiame dėmesį besirinkdamos audinį savo drabužiui, yra kokybė. MUST HAVE internetinėje parduotuvėje didelį dėmesį skiriame audinių kokybei čia galite rasti platų audinių pasirinkimą suknelės siuvimui http://www.have.lt Visi mūsų siūlomi audiniai pasižymi išskirtine kokybe, juos importuojame tiesiogiai iš Italijos.

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija