Audiniai Panevėžyje

 • Panevėžyje gyvena labai daug stilingų žmonių, kurie ne tik perka, tačiau ir siuva drabužius. Taip pat džiaugiasi ne tik skoningu stiliumi, tačiau ir jaukia aplinka, kadangi tinkama tekstilė gali padėti namams suteikti kur kas daugiau jaukumo ir tuo pačiu išskirtinumo. Žinoma, tiek drabužiams, tiek tekstilės gaminiams reikalingi kokybiški audiniai, kurie padės kurti šedevrus ir jais džiuginti ne tik save patį, tačiau ir klientus. Parduotuvės Panevėžyje yra labai įvairios, tačiau taupantiems siūlome pirkti internetu. Tai puikus būdas sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų.

  Skaityti daugiau
  Plona lengva turinti nelygų paviršių medvilnė
  Likutis: 10 m

  Audinys lengvas, labai švelnus, gerai krentantis, elastingas, lyg lengvai pagofruotas paviršius, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinkamas vasaros rūbams lengvoms suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, marškiniams. 

  Kaina 12 
  Tvirtumo turintis kolekcinis šilkas su viskoze
  Likutis: 9.5 m

  Audinys LV kolekcijos, turintis tvirtumo, primenantis taftinį audinį, laikantis formą, nepersimato, lengvas, švelnus, smulkus ornamentas - 0,8 cm. Idealiai tinka švarkui, suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 48 
  Kolekcinis tvidas su šilku šviesios alyvinės spalvos
  Likutis: 8.5 m

  Audinys aukštos kokybės CHANEL kolekcijos, tvido tekstūros, lengvas, krentantis, švelnus, minkštas, subtiliai blizgus. Puikiai tinka Chanel stiliaus švarkams, sijonams, suknelėms, sirafanams, kelnėms. 

  Kaina 65 
 • Audinių pirkimas internetu
  Panevėžys – audinių kraštas. Mes pasirūpinsime, kad jūsų namų duris pasiektų tik pačios geriausios kokybės, ilgaamžiai audiniai, kurių kaina - patraukli. Must Have parduotuvė, Panevėžyje nuolatos siūlo įvairius pasiūlymus, asmenines galimybes sutaupyti ir tuo pačiu įsigyti aukštos kokybės audinius pigiau. Svarbiausia, kad maža kaina tikrai nereiškia blogesnės kokybės, kadangi nuolaidos taikomos ne dėl audinių, tačiau dėl noro palepinti klientus. Akivaizdu, kad pirkti internetu tikrai verta.


  Svarbu, kad audiniai būtų tokie, kokių klientams labiausiai reikia, kadangi tik gera medžiaga gali garantuoti, kad galiausiai pavyks pasiūti tokį drabužį, kokio labiausiai norima. Štai todėl mūsų siūloma pasiūla - ypač plati, įvairi, nuolatos pildoma.O medžiagos pasirinkimas gali būti įgyvendinamas kartu su Have.lt profesionalais, kurie puikiai išmano visas audinio savybes, tad gali patarti - kuris variantas labiausiai tinka jūsų atveju. Gero trikotažo bei bet kokio kito drabužio siuvimas prasideda nuo tinkamos medžiagos. Ji turi atitikti planuojamo rūbo poreikius.


  Audinių pristatymas Panevėžyje
  Panevėžys yra gana didelis miestas, tad natūralu, jog norisi, kad užsakyti gaminiai būtų pristatyti iki labiausiai klientui tinkamos vietos. Viskuo pasirūpins parduotuvė, atsakingi asmenys, tad klientams dėl nieko nereikia sukti galvos. Pasitardami galime kartu nuspręsti, koks audinys labiausiai tinka jūsų idėjai įgyvendinti. Užpildžius visus duomenis - neteks ilgai laukti, kol audiniai bus pristatyti iki jums labiausiai tinkamos vietos Panevėžyje. Operatyvumas - mūsų savybė.


  Taip pat galite pasirinkti ir jums labiausiai tinkamą prekės pristatymo tipą. Skubantys turėtų išbandyti paštomato paslaugas. Tiesa, jie yra ne visuose Panevėžio mikrorajonuose. Kita alternatyva yra paštas ir galbūt net paštininko paslauga - pristatyti siuntą iki namų. Galiausiai, patogiausia – kurjerio paslaugos. Jie pasirūpins, kad užsakyti audiniai būtų pristatyti iki jums labiausiai tinkamos vietos: namų, darbo, pramogų zonos… Tai puikus būdas sutaupyti laiką ir tuo pačiu išvengti sunkių tekstilės gaminių pristatymo iki jums labiausiai tinkamos vietos.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija