ŽAKARDINIAI AUDINIAI

 • Mūsų siūlomi žakardo audiniai pasižymi išskirtine kokybe, juos importuojame tiesiogiai iš Italijos. 

  Žakardas labai dažnai vadinamas pačiu universaliausiu audiniu, kuris plačiai naudojamas ne tik drabužių, tačiau ir kitų tekstilės gaminių gamyboje, pavyzdžiui, užuolaidų, užtiesalų ir t.t. Žakardiniai audiniai turi austinį raštą, tad atrodo gana prabangiai, taip pat - tvirtai. Žinoma, jie ne tik atrodo, tačiau ir yra tvirti, tad rekomenduojami labai skirtingo pobūdžio daiktų gamyboje. Tiek skoningai suknelei, kuri gali būti nešiojama visais metų laikais, tiek švarkeliui, kuris ne tik išlaiko savo formą, tačiau ir yra tvirtas, ilgai tarnauja, taip pat, oficialiam kostiumėliui, galiausiai, sijonui. Žakardinė tekstilė atrodo prabangiai, elegantiškai, puikiai tinka siuvinėjimui. Žakardiniai audiniai internetu – Have.lt parduotuvėje!

  Skaityti daugiau
  Lengvas plonas neskaidrus žakardas
  Likutis: 1.5 m

  Audinys kolekcinis Ferragamo mados namų, lengvas, šiek tiek laikantis formą, nepermatomas, turintis nežymaus blizgesio, gėlės 8-10 cm dydžio. Idealiai tinkamas suknelei, palaidinei, švarkui, sijonui. 

  Kaina 2250
  45  Sutaupykite 2250
  Lengvas tvirtumo turintis žakardas
  Likutis: 6 m

  Audinys kolekcinis Ferragamo mados namų, lengvas, šiek tiek laikantis formą, nepermatomas, turintis nežymaus blizgesio, gėlės 6-7 cm dydžio. Idealiai tinkamas suknelei, palaidinei, švarkui, sijonui. 

  Kaina 45 
  Standumo turintis žakardas
  Likutis: 5.5 m

  Audinys turintis standumo, bet ne kietas, laikantis formą, nepermatomas, ornamentas 1,5-2 cm dydžio. Idealiai tinkamas suknelei, švarkeliui, kostiumėliui, sijonui. 

  Kaina 1960
  28  Sutaupykite 840
 • Kas yra žakardas?

  Žakardiniais audiniais vadinama medžiaga turi sudėtingą austinį raštą. Dar XIX amžiuje sukurti audiniai buvo komponuojami įtraukiant tik sidabrinius arba auksinius siūlus ir iš jų išgaunant prabangius raštus. Šiuo metu audinių pasirinkimas platesnis, tad puikiai tinka ne tik siekiantiems prabangos, tačiau taip pat ir paprastumo. Šių raštų pradininkas yra Žozefo Mari Žakardo, kuris sukonstravo stakles gebančias sukurti audinius su nuostabiais raštais. Suprantama, kad metų eigoje staklės labai kito, tačiau jų principas išliko iki šių dienų. Napoleonas šį mokslininką, technologą apdovanojo pensija iki gyvos galvos, kadangi anuomet staklės gebančios kurti tokius grožius buvo kažkas nuostabaus. Yra ir šiais laikais, kadangi žakardiniai audiniai vis dar laikomi vienais skoningiausių, tačiau tuo pačiu ir tvirtais, lengvai prižiūrimais.

  Džiugina tai, kad žakardiniai audiniai metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos, tinkamai išausti raštai išlaiko savo tvirtumą, neblunka. Tokio audinio gaminiams skalbti nereikia specialių priemonių, nereikia keliauti į plovyklas, kadangi audinius su įprastomis skalbimo priemonėmis galima plauti skalbyklėse.

   

  Žakardiniai audiniai internetu

  Mūsų parduodami žakardiniai audiniai atitinka visas jiems priskirtas savybes. Jie yra tvirti, puikiai atrodo, ilgai tarnauja ir nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Kaina dažniausiai taip pat džiugina, kadangi net ir būdami tokie funkcionalūs jie nekainuoja daug, o panaudojimo galimybės - plačios. Tokių audinių kirpimas būtinai turi būti atliekamas pagal rašto kryptį. Tokiu atveju bus paprasčiau ne tik tolygiai atkirpti, tačiau vėliau ir siūti. Ir nors karpymas labai paprastas, o priežiūra - įprasta, tačiau dideliam karščiui šie audiniai yra gana lepūs, tad lyginimo metu stenkitės labai stipriai nespausti lygintuvo prie audinio. Puikiai tinka gariniai lygintuvai, kurie dažniausiai naudojami vertikaliam lyginimui, galiausiai, dėl labai aukštos temperatūros blizgantys siūleliai, kurie yra įausti, gali tapti matiniai, tad audinys pakeis savo išvaizda. Taip nutinka net ir su aukštos kokybės žakardiniais audiniais, tad tinkamas jų lyginimas yra būtinas.

  Žakardiniai audiniai parduodami internetu. Norėdami užsisakyti šio tipo audinį, užeikite į Jus dominančios prekės produkto puslapį. Ten rasite visą reikiamą informaciją: savybes, sudėtį, plotį, spalvos aprašą, kainą ir taikomą akciją. Dėkite pasirinktą audinį į krepšelį ir pirkite internetu! Juk tai daryti lengva, paprasta ir greita.

  Nors iš šių audinių galima pagaminti labai daug skirtingų daiktų, tačiau jų siuvimas reikalauja praktikos. Dažniausiai neįgudusiems pradėti nuo šio audinio nėra geras pasirinkimas.

   

  Žakardinių audinių kainos

  Prabangiai atrodantys audiniai nėra brangūs, juolab, mūsų prekybos vietose juos įsigyti galite pigiau nei visur kitur. Kadangi nuolatos papildomai skelbiame akcijas - tai puiki galimybė sutaupyti. Tiesa, akcijų metu pigiau kainuojantys žakardiniai audiniai yra lygiai tokie patys kokybiški, tad jauskitės ramūs dėl pasirinkimo. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie akcijas ir pirkti pigiau - siūlome užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Jame ne tik informuojama apie akcijas, tačiau ir siunčiami kodai, kurie leis sutaupyti būtent Jums, tad tapus lojaliu klientu galėsite pirkti dar pigiau, kaina bus mažesnė, tačiau kokybė - puiki. Naujienlaiškiuose mes ne tik siūlome akcijas ir supažindiname su naujais pasiūlymais, tačiau ir dalinamės patirtimis, kurios padės tinkamai pasirinkti audinius, juolab, tinkamai juos prižiūrėti bei panaudoti. Juk tinkamai pasirinktas audinys gali užtikrinti, kad galiausiai sukurtas drabužis bei kitas tekstilės gaminys bus toks, kokio Jums labiausiai norisi.

  Užsakytus žakardinius audinius pristatome Jums labiausiai tinkamu būdu: paštomatu, paštu arba kurjeriu. Užsisakius pristatymą kurjeriu - pasirinkite ir tikslią vietą, kur bus paduodami audiniai. Tai puiki galimybė juos užsisakyti tiesiai į siuvyklą, juk austiniai žakardiniai audiniai nėra lengvi.

  Žakardiniai audiniai - puikus pasirinkimas netradiciniems projektams, kurie leis išlaisvinti savo fantaziją ir tuo pačiu džiaugtis ilgaamžiais, tvirtais bei skolingais gaminiais.

   

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis žakardinį audinį?

  Renkantis bet kokį audinį, pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą - kam šis audinys bus skirtas. Įsitikinkite, kad žakardo audinys bus tinkamas Jūsų numatytam projektui. Jeigu pasirinkote žakardinį audinį, atkreipkite dėmesį į jo technines savybes, tokias kaip kokybė, tvarumas bei priežiūros rekomendacijos.

  Kokios yra žakardo audinių kainos?

  Mūsų asortimente esančio žakardinio audinio kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokį kiekį žadate užsakyti, ar tuo metu galioja kokia nors akcija žakardui ir ar šis audinys yra kolekcinis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija