ŽAKARDINIAI AUDINIAI

 • Žakardas labai dažnai vadinamas pačiu universaliausiu audiniu, kuris plačiai naudojamas ne tik drabužių, tačiau ir kitų tekstilės gaminių gamyboje, pavyzdžiui, užuolaidų, užtiesalų ir t.t. Žakardiniai audiniai turi austinį raštą, tad atrodo gana prabangiai, taip pat - tvirtai. Žinoma, jie ne tik atrodo, tačiau ir yra tvirti, tad rekomenduojami labai skirtingo pobūdžio daiktų gamyboje. Tiek skoningai suknelei, kuri gali būti nešiojama visais metų laikais, tiek švarkeliui, kuris ne tik išlaiko savo formą, tačiau ir yra tvirtas, ilgai tarnauja, taip pat, oficialiam kostiumėliui, galiausiai, sijonui. Žakardinė tekstilė atrodo prabangiai, elegantiškai, puikiai tinka siuvinėjimui. Žakardiniai audiniai internetu – Have.lt parduotuvėje!

  Skaityti daugiau
  Elastingas išskirtinis žakardas

  Išskirtinis prabangus audinys tinkamas viskam: kelnėms, švarkeliams, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 38 
  Išskirtinis kolekcinis žakardas

  Audinys aukštos kokybės KOLEKCINIS, turintis iškilią tekstūrą, kuriantis 3D vaizdą, visiškai neglamžus, turintis tvirtumo, nepersimato. Idealiai tinkamas suknelei, palaidinei, švarkui, sijonui. 

  Kaina 65 
  MAX MARA žakardas

  Audinys puošnus, elagantiškas, neryškus, spalvos pastelinės. Tinka suknelėm, kostiumėliams, švarkeliams. 

  Kaina 33 
  Austas žakardas

  Audinys minkštas, švelnus, visiškai neglamžus, margintas ornamentas. Puikiai tinka suknelei, švarkeliui, sijonui. 

  Kaina 4598
  Kreminis puošnus žakardas

  Audinys puošnus, elagantiškas, gėlės iškilios, kuriančios 3D efektą. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 3049
  3388 Sutaupykite 339
  Rausvas elastingas žakardas

  Išskirtinis prabangus audinys tinkamas viskam: kelnėms, švarkeliams, suknelėms, palaidinėms, sijonams.

  Kaina 2989
  4598 Sutaupykite 1609
  Gelsvas, blizgus žakardas

  Išskirtinis, prabangus audinys. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms.

  Kaina 2710
  3388 Sutaupykite 678
 • Kas yra žakardas?

  Žakardiniais audiniais vadinama medžiaga turi sudėtingą austinį raštą. Dar XIX amžiuje sukurti audiniai buvo komponuojami įtraukiant tik sidabrinius arba auksinius siūlus ir iš jų išgaunant prabangius raštus. Šiuo metu audinių pasirinkimas platesnis, tad puikiai tinka ne tik siekiantiems prabangos, tačiau taip pat ir paprastumo. Šių raštų pradininkas yra Žozefo Mari Žakardo, kuris sukonstravo stakles gebančias sukurti audinius su nuostabiais raštais. Suprantama, kad metų eigoje staklės labai kito, tačiau jų principas išliko iki šių dienų. Napoleonas šį mokslininką, technologą apdovanojo pensija iki gyvos galvos, kadangi anuomet staklės gebančios kurti tokius grožius buvo kažkas nuostabaus. Yra ir šiais laikais, kadangi žakardiniai audiniai vis dar laikomi vienais skoningiausių, tačiau tuo pačiu ir tvirtais, lengvai prižiūrimais.
  Džiugina tai, kad žakardiniai audiniai metų eigoje beveik nekeičia savo išvaizdos, tinkamai išausti raštai išlaiko savo tvirtumą, neblunka. Tokio audinio gaminiams skalbti nereikia specialių priemonių, nereikia keliauti į plovyklas, kadangi audinius su įprastomis skalbimo priemonėmis galima plauti skalbyklėse.


  Žakardiniai audiniai internetu

  Mūsų parduodami žakardiniai audiniai atitinka visas jiems priskirtas savybes. Jie yra tvirti, puikiai atrodo, ilgai tarnauja ir nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Kaina dažniausiai taip pat džiugina, kadangi net ir būdami tokie funkcionalūs jie nekainuoja daug, o panaudojimo galimybės - plačios. Tokių audinių kirpimas būtinai turi būti atliekamas pagal rašto kryptį. Tokiu atveju bus paprasčiau ne tik tolygiai atkirpti, tačiau vėliau ir siūti. Ir nors karpymas labai paprastas, o priežiūra - įprasta, tačiau dideliam karščiui šie audiniai yra gana lepūs, tad lyginimo metu stenkitės labai stipriai nespausti lygintuvo prie audinio. Puikiai tinka gariniai lygintuvai, kurie dažniausiai naudojami vertikaliam lyginimui, galiausiai, dėl labai aukštos temperatūros blizgantys siūleliai, kurie yra įausti, gali tapti matiniai, tad audinys pakeis savo išvaizda. Taip nutinka net ir su aukštos kokybės žakardiniais audiniais, tad tinkamas jų lyginimas yra būtinas.


  Žakardiniai audiniai parduodami internetu. Norėdami užsisakyti šio tipo audinį, užeikite į Jus dominančios prekės produkto puslapį. Ten rasite visą reikiamą informaciją: savybes, sudėtį, plotį, spalvos aprašą, kainą ir taikomą akciją. Dėkite pasirinktą audinį į krepšelį ir pirkite internetu! Juk tai daryti lengva, paprasta ir greita.


  Nors iš šių audinių galima pagaminti labai daug skirtingų daiktų, tačiau jų siuvimas reikalauja praktikos. Dažniausiai neįgudusiems pradėti nuo šio audinio nėra geras pasirinkimas.


  Žakardinių audinių kainos

  Prabangiai atrodantys audiniai nėra brangūs, juolab, mūsų prekybos vietose juos įsigyti galite pigiau nei visur kitur. Kadangi nuolatos papildomai skelbiame akcijas - tai puiki galimybė sutaupyti. Tiesa, akcijų metu pigiau kainuojantys žakardiniai audiniai yra lygiai tokie patys kokybiški, tad jauskitės ramūs dėl pasirinkimo. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie akcijas ir pirkti pigiau - siūlome užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškį. Jame ne tik informuojama apie akcijas, tačiau ir siunčiami kodai, kurie leis sutaupyti būtent Jums, tad tapus lojaliu klientu galėsite pirkti dar pigiau, kaina bus mažesnė, tačiau kokybė - puiki. Naujienlaiškiuose mes ne tik siūlome akcijas ir supažindiname su naujais pasiūlymais, tačiau ir dalinamės patirtimis, kurios padės tinkamai pasirinkti audinius, juolab, tinkamai juos prižiūrėti bei panaudoti. Juk tinkamai pasirinktas audinys gali užtikrinti, kad galiausiai sukurtas drabužis bei kitas tekstilės gaminys bus toks, kokio Jums labiausiai norisi.


  Užsakytus žakardinius audinius pristatome Jums labiausiai tinkamu būdu: paštomatu, paštu arba kurjeriu. Užsisakius pristatymą kurjeriu - pasirinkite ir tikslią vietą, kur bus paduodami audiniai. Tai puiki galimybė juos užsisakyti tiesiai į siuvyklą, juk austiniai žakardiniai audiniai nėra lengvi.


  Žakardiniai audiniai - puikus pasirinkimas netradiciniems projektams, kurie leis išlaisvinti savo fantaziją ir tuo pačiu džiaugtis ilgaamžiais, tvirtais bei skolingais gaminiais.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija