Tvido švarkas priklauso itin universalių drabužių kategorijai

Tvido švarkas priklauso itin universalių drabužių kategorijai

Blogai apsirenkite – įsimins jūsų aprangą, apsirenkite nepriekaištingai – įsimins moterį. Coco Chanel 

 

Garsieji „Chanel“ tvido švarkai – tai tikras elegancijos simbolis, tapęs šių prancūzų mados namų pažiba. Pirmieji Coco Chanel sukurti kostiumėliai pasirodė kone prieš šimtmetį, o pirmasis tvido švarkas, iki šių dienų išlaikęs savo stilistiką, buvo pristatytas daugiau nei prieš 60 metų. 

Nuotraukoje pirmasis mano pasisiūtas tvido švarkas, tačiau tikrai manau ne paskutinis. Labai lengvai derinamas, patogus rūbas!

Prancūzų dizainerė Gabrielle Chanel, gimusi iš noro išlaisvinti moteris nuo ribojančių tų laikų normų, siekė aprengti jas „kostiumais, kurie leistų joms jaustis patogiai“. Kažkada pasakė: „Bet tai vis tiek pabrėžia moteriškumą“. Idėja, kuri dabar atrodo paprasta, tačiau prieš 100 metų buvo mados revoliucijos pradžia. Šis įsitikinimas paskatino Mademoiselle Chanel sukurti savo pirmuosius tvido kostiumus ir ikonišką tvido švarką.

Praėjus keliolikai metų po Mademoiselle Chanel mirties, Karlas Lagerfeldas buvo paskirtas mados namų vadovu. Jis sustiprino tvido švarko ikonos statusą. Ateinančius 35 metus nuolat interpretavo švarką, suteikdamas jam elegancijos savitumo, bet išlaikydamas modernumo dvasią, su kuria jis buvo sukurtas.


Šiandieniniame greitosios mados ir nuolat besikeičiančių tendencijų pasaulyje tvido švarkas išlieka nekintančia konstanta. Patvirtinta klasika nuo pat debiuto! Tvido švarkai priklauso itin universalių drabužių kategorijai, nes juos galite drąsiai derinti ir su elegantiškomis suknelėmis, kostiuminėmis kelnėmis, ir su laisvalaikio suknelėmis ar patogiais džinsais.


Mados srityje sukurti kažką tokio atpažįstamo, kad tai gyvuoja ilgiau, nei trunka kūrėjo gyvenimas, yra žygdarbis, kurio visi siekia! Būtent tai pavyko garsiems mados namams.

Parduotuvėje turime platų tvido audinių pasirinkimą https://www.have.lt/poliesteris/tvido-audinys 


Nuotraukos įkvėpimui iš @pinterest  

  • Naujienlaiškio prenumerata

    Informacija