VISKOZĖS AUDINIAI

 • Viskozė gaminama iš medienos (celiuliozės), tad tai yra natūralus audinys. Ji ne tik yra lengva, maloni odai, tačiau taip pat turinti subtilų žvilgesį, audinys puikiai krenta, tad tai yra geras pasirinkimas ne tik kasdieniniams, tačiau ir prabangesnio stiliaus drabužiams. 

  Skaityti daugiau
  Krepinio pagrindo viskozė

  Audinys vidutinio storio BLUMARINO, turintis kritimą, krepinio pagrindo, nepersimato, mažai glamžus. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, sijonams, kombinezonams. 

  Kaina 2400
  Tvirta, stora viskozė

  Audinys storas, krepinio pagrindo, turintis kritimą, nepersimato, mažai glamžus. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms. 

  Kaina 2400
  Lengva, krentanti labai švelni viskozė

  Audinys stebina savo švelnumu, lengvas, turintis kritima, nepersimato, lygaus pagrindo, audinys pagal pynimą turi tamprumo. Ornamentas smulkus. 

  Kaina 2200
  Tamsiai mėlyna dvipusė viskozė

  Audinys pagal pynimą turi tamprumo. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, kelnėms, švarkams. 

  Kaina 2400
  Pastelinė mėtinė dvipusė viskozė

  Audinys vidutinio storio, dvipusis - viena pusė matinė krepinio pagrindo, kita slidi turinti blizgesio, turintis kritimą, nepersimato, mažai glamžus. 

  Kaina 2400
  Smėlio spalvos dvipusė viskozė

  Audinys vidutinio storio, dvipusis - viena pusė matinė krepinio pagrindo, kita slidi turinti blizgesio, turintis kritimą, nepersimato, mažai glamžus. Tinka tiek kasdieniam, tiek šventiniam rūbui. 

  Kaina 2400
  Lengva, krentanti viskozė

  PARDUOTA

  Kaina 2400
  Vandens mėlynumo dvipusė viskozė

  Audinys vidutinio storio, dvipusis - viena pusė matinė krepinio pagrindo, kita slidi turinti blizgesio, galima siūti iš kurios pusės norima. 

  Kaina 2400
  Kolekcinė krentanti viskozė

  Audinys BLUMARINE vidutinio storio, turintis kritima, nepersimato, lygaus pagrindo, švelnus, audinys pagal pynimą turi tamprumo. 

  Kaina 2200
  Juoda dvipusė viskozė

  Audinys dvipusis viena pusė krepinio pagrindo matinė, kita blizgi lygi galima siūti iš abiejų pusių.

  Kaina 2400
  Kolekcinė vidutinio storio viskozė

  Audinys vidutinio storio, turintis kritima, nepersimato, lygaus pagrindo, švelnus. Idealiai tinkamas suknelei, marškinukams, palaidinėms. 

  Kaina 2500
  Krepinio pagrindo, lengvas, krentantis šilkas

  Audinys S. FERRAGAMO aukštos kokybės, krepinio pagrindo, labai gerai krentantis, nepersišviečia, visiškai neglamžus. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 3800
  Languota, elastinga vilna

  Audinys turintis standumo, tačiau ne kietas, švelnus, elastingas. Tinkama viskam: kelnėms, sijonams, švarkeliams, suknelėms. 

  Kaina 1960
  2178 Sutaupykite 218
  Lengva krentanti viskozė

  Audinys lengvas, krentantis, nepersišviečia. Tinkama suknelėms, sijonams, palaidinei, marškiniams. 

  Kaina 1440
  1600 Sutaupykite 160
  Lengva krentanti viskozė

  Audinys lengvas, mažai glamžus, gerai krentantis, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 1800
  Lengva, elastinga, krepinė viskozė

  Nelygus - lengvai gofruotas, lengvas, visiškai neglamžus, gerai krentantis, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 2200
  Elastinga viskozė

  Audinys turintis standumo, tačiau ne kietas, elastingas. Tinkama viskam: kelnėms, sijonams, švarkeliams, suknelėms. 

  Kaina 1620
  1800 Sutaupykite 180
  Lengva, elastinga viskozė

  Audinys švelnus, labai malonus prie kūno, elastingas, gerai krentantis, nepersišviečia. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 2200
  Lengva krentanti viskozė

  Žakardinis audinys margintas rombais, elastingas. Puikiai tinka švarkui, sijonui, kelnėms siūtis. 

  Kaina 1742
  1936 Sutaupykite 194
  Juoda kolekcinė vilna

  Audinys labai kokybiškas, trikotažinis, vadinama virinta vilna, labai gerai dėvisi. Idealiai tinkamas suknemėls, megztukams, sijonams, lengviems paltukams. 

  Kaina 2800
  Kolekcinė Pierre Cardin viskozė su elastanu

  Audinys aukščiausios kokybės labai švelnus, malonus prie kūno, gerai krentantis, nepersišviečia. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 3800
  Vidutinio storio elastinga viskozė

  Audinys turintis standumo, tačiau ne kietas, elastingas. Tinkama viskam: kelnėms, sijonams, švarkeliams, suknelėms. 

  Kaina 1800
  Lengva neskaidri viskozė su elastanu

  Audinys lengvas, gerai krentantis, elastingas, nepersimato. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams, kombinezonams. 

  Kaina 1900
  Lengva neskaidri viskozė su elastanu

  Audinys lengvas, gerai krentantis, elastingas, nepersimato. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams, kombinezonams. 

  Kaina 1800
 • Kas yra viskozė?
  Kas yra viskozė? Tai audinys, kurio panaudojimo galimybės labai plačios. Būtent jo funkcionalumas dažnai lemia ir populiarumą. Kainos prasme - šis audinys taip pat vertinamas, kadangi kainuoja pigiai, tačiau yra patvarus, tad tarnauja ilgai. Viskozės audiniai gana dažnai lyginami su medvilniniais, vertinamas, kuris yra geresnis. Vieningo atsakymo nėra, kadangi viskas priklauso nuo to - kam audinys reikalingas, ką planuojate kurti, kaip turi atrodyti galutinis rezultatas.


  Visgi, lyginant viskozę su kitais audiniais galima išskirti šiuos jos pranašumus:

  • Iš šios medžiagos pagaminti drabužiai pasižymi ypač geru drėgmės sugeriamumu, tad daugeliu atveju tai tampa prioritetu pirkti viskozę, o ne medvilnę, kuri ne taip gerai sugeria drėgmę.
  • Kadangi drėgmę sugeria greitai - tuo pačiu tai ir higieniškas gaminys.
  • Viskozė su elastanu - neįsielektrina. Štai todėl iš jos labai dažnai kuriami sijonai, oficialūs kostiumėliai. Išvengti pėdkelnėmis “lipančio” audinio nebus sunku ir tam nereikės specialių purškiklių.
  • Viskozės audinys taip pat atsparesnis įvairiems mikroorganizmams, kurie gali kelti alergijas. Ne veltui šis audinys plačiai naudojamas apatinio trikotažo gamyboje.
  • Džiovinant džiovyklėje arba ant tiesioginių saulės spindulių pavyks išvengti spalvos pasikeitimo.
  • Kaip jau minėjome, audinys šiek tiek blizgus, tad sukuria prabangos įspūdį.

  Viskozės pluokštai dažnai maišomi su poliesteriu, medvilne arba elastanu. Tuomet pavyksta labiau išlaikyti pačio audinio tvirtumą, jo priežiūra yra paprastesnė.


  Viskozės audinių kaina
  Viskozės kaina yra dar vienas svarbus privalumas, kuris lemia šio audinio populiarumą. Net ir pasižymėdama šiomis savybėmis, ji vistiek nėra labai brangi. Pirkdami pas mus galite sutaupyti dar daugiau, kadangi prekiaujame geriausios kokybės viskoziniais audiniais už priimtiniausią kainą. Jeigu norite pirkti audinius dar pigiau - sekite mūsų veiklą, užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pats pirmas sužinokite apie geriausius pasiūlymus. Reguliariai skelbiame akcijas, kurios leis Jums viskozės audinius internetu įsigyti pigiau, tačiau kokybė bus lygiai tokia pat puiki, tad tai puiki galimybė sutaupyti pinigų, tačiau ne kokybės.


  Kadangi įsigyta tekstilė bus kokybiška - jos priežiūra paprasta ir nereikalauja daug laiko. Viskozė apskritai nėra lepi.

  • Jeigu norite, kad viskozės gaminiai kuo ilgesnį laiko tarpą išlaikytų savo spalvinius bei kokybės niuansus - tokiu atveju puikus pasirinkimas yra cheminis valymas. Žinoma, galima skalbti ir skalbyklėje, tačiau kai kuriems viskoziniams audiniams labiausiai tinka specialus, profesionalus valymas.
  • Viskozės audiniai, iš jų kurti gaminiai - neturėtų būti skalbiami labai aukštoje temperatūroje. Tai jiems yra kenksminga.
  • Šio audinio gaminių siūlome negręžti, kadangi tai taip pat gali kiek pakenkti audiniui. Geriausia nenaudoti specialių džiovyklių, puikiai džiovinti galima paprasčiausiai vėjyje.
  • Viskozinius drabužius rekomenduojama džiovinti horizontalioje padėtyje.
  • Viskozė yra glamži, tačiau tai nereiškia, kad jai reikalingas lyginimas. Dažniausiai užtenka tinkamai padžiauti drabužį, kad jis tolygiai išdžiūtų ir papildomas lyginimas nebūtų reikalingas.


  Visada verta investuoti daugiau į audinius, tačiau įsigyti tvirtesnius, kokybiškesnius ir ilgiau Jums tarnausiančius gaminius iš kurių galėsite kurti vienetinio modelio drabužius.


  Viskozės audiniai internetu
  Viskozės audiniai yra gana dažnas ir mėgstamas pasirinkimas tiek masinėje gamyboje, tiek tokiu atveju, kai siuvami individualūs drabužiai progoms. Nepriklausomai nuo kuriamo drabužio arba kito tekstilės gaminio - mes užtikriname, kad mūsų viskozės audiniai yra pačios geriausios kokybės, tad iš jų bus nesunku pagaminti ir nuostabiausius drabužius, kurie leis tiek moterims, tiek vyrams, vaikams - jaustis puikiai ir tuo pačiu džiaugtis ilgaamžiu, ilgai tarnaujančiu drabužiu. Juk jo kokybė dažniausiai prasideda nuo tinkamiausio audinio, o viskozė puikiai tinka skirtingo pobūdžio rūbams kurti.

  SĄVYBĖS: viskozės audiniai gali trauktis ypač, kurių sudėtyje yra daugiau elastano, todėl rekomenduojama prieš siuvant rūbą audinį išskalbti. Perkant audinį patariama imti  nuo 0,30 iki 0,50 m didesnį kiekį.


  Užsisakius internetu audiniai bus pristatyti iki Jums labiausiai tinkamos vietos, tad nereikės niekur eiti, taupykite savo laiką. Pagal Jūsų poreikius galime pasiūlyti kelis prekių pristatymo tipus, tikime, kad kuris nors Jums tiks: paštu, paštomatu bei kurjeriu. Taip pat nemokamai konsultuojame audinių pasirinkimo klausimais, galime padėti apsispręsti, ar viskozė Jūsų kuriamam projektui tikrai yra geriausias pasirinkimas, juolab, jeigu ieškote kažko išskirtinio bei unikalaus - kreipkitės asmeniškai. Norintys gauti pačius geriausius pasiūlymus turėtų užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius, kuriuose ne tik dalinamės patarimais apie audinius, tačiau ir siūlome galimybę sutaupyti, dalinamės specialiai naujienlaiškio prenumeratoriams skirtais nuolaidų kodais.


  Viskozė - paprastas, tačiau funkcionalus ir stilingus gaminius sukurti padedantis audinys. Stebuklai slypi smulkmenose, ar jau žinote, kur jų ieškoti?  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija