Audiniai Klaipėdoje

 • Lietuvos uostamiestyje yra ne viena audinių parduotuvė, kurioje galite įsigyti puikios kokybės medžiagas gražiausiems rūbams bei namų dekoro elementams kurti. Tiesa, neverta gaišti savo laiko ir permokėti, kai pirkdami internetu gausite lygiai tokios pat kokybės audinius, kurių kaina bus mažesnė. Skirtinga tekstilė padeda sukurti ir skirtingo pobūdžio drabužius, daiktus, tad ieškodami tinkamiausios kuo detaliau įvertinkite audinių savybes, taip pat, jų charakteristikas, kurios dažniausiai atsiskleidžia metų eigoje. Klaipėdoje gyvena stilingi žmonės, kurie nebijo būti kitokie, nešioti vienetinio modelio drabužius, išskirtinai atrodyti. 

  Skaityti daugiau
  Lengva plona batistinė medvilnė
  Likutis: 7 m

  Audinys batistinė medvilnė, labai švelnus, plonas, lengvas, gerai krentantis, nežymiai persimato. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, marškiniams. 

  Kaina 18 
  Kolekcinė krepinio pagrindo neskaidri viskozė
  Likutis: 1.8 m

  Audinys VERSACE kolekcijos, lengvas, krepinio pagrindo, gerai krentantis, švelnus, matinis, mažai glamžus, neskaidrus, printas eina skersai. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, marškiniams, lengviems sijonams, plazdančioms kelnėms, kombinezonams. 

  Kaina 22 
  Krepinė elastinga viskozė
  Likutis: 6.9 m

  Audinys CELINE kolekcijos, lengvas, krepinio pagrindo, gerai krentantis, švelnus, matinis, mažai glamžus, labai nežymiai prieš šviesą persimato, smulkus apie 1 - 1,5 cm lapeliai. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, marškiniams, lengviems sijonams, plazdančioms kelnėms, kombinezonams. 

  Kaina 22 
  Kolekcinis atlasinio žvilgesio šilkas
  Likutis: 8.4 m

  Audinys DIOR kolekcijos, lygaus švelnaus pagrindo, labai gerai krentantis, plazdantis, mažai glamžus, neskaidrus. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, šalikėliams, sijonams. 

  Kaina 58 
  Vidutinio storio krentanti vilna su elastanu
  Likutis: 8 m

  Audinys aukščiausios kokybės VIRGIN WOOL turintis kritimą, lengvas, neperišviečia, elastingas. Idealiai tinka bazinių rūbų siuvimui kelnėms, sijonams, švarkams, liemenems, suknelėms. 

  Kaina 48 
  Kolekcinis satino šilkas
  Likutis: 3 m

  Audinys FERRAGAMO kolekcijos satinas, aukštos kokybės, lygaus labai švelnaus pagrindo, gerai krentantis, vidutinio storio, nepersimato, turintis žvilgesio. Tinkamas suknelėms, palaidinėms, kombinezonams, marškiniams, lengviems sijonams. 

  Kaina 58 
  Labai elastinga lengva neskaidri viskozė
  Likutis: 2 m

  Audinys aukštos kokybės švelnus, labai elastingas, beveik kaip trikotažas, tačiau turintis prabangos, švelnus, gerai krentantis, nepersišviečia. Idealiai tinkamas suknelėms, kombinezonams, palaidinėms, marškiniams, lengviems sijonams. 

  Kaina 26 
  Lengvas labai švelnus audinys šalikėliams
  Likutis: 8.8 m

  Audinys labai švelnus, lengvas, minkštas, dvipusis, plonas, skaidrus. Audinys labai tinka šalikui. 

  Kaina 2280
  38  Sutaupykite 1520
  Vidutinio storio lengva, statumo turinti medvilnė
  Likutis: 7.5 m

  Audinys lengvas, tačiau turintis medvilnei būdingo statumo, smulkus langeliai 1,5x2 cm dydžio, nepersišviečia. Idealiai tinkamas suknelėms, marškiniams, palaidinėms, lengviems sijonams, kelnėms, lengviems švarkams. 

  Kaina 22 
  Vidutinio storio švelni krentanti vilna
  Likutis: 2.8 m

  Audinys labai švelnus, minkštas, turintis kritimą, neperišviečia, ornamentas smulkus - 1x1 cm. Idealiai tinka suknelėms, švarkams, kelnėms, sijonams. 

  Kaina 25 
  Švelni minkšta vidutinio storio vilna
  Likutis: 1.9 m

  Audinys vidutinio storio, turintis kritimą, švelnus, lygus, visiškai neglamžus, neskaidrus, abi pusės vienodos. Labai tinkantis švarkui, šiltai suknelei, šiltoms kelnėms, liemenei, plonam paltukui. 

  Kaina 25 
  Labai švelnus kašmyro audinys šalikui
  Likutis: 1 vnt.

  Audinys labai švelnus, lengvas, minkštas, visiškai neglamžus, dvipusis, iš visų pusių paruošti kutai, juos reikės tik nukirpti. Spalva švelni pastelinė kreminė tiks prie daugelio derinių. Audinys turintis raportą vienos skarelės dydis 1,5x1,8 m.

  Kaina 85 
  Lengvas labai švelnus tencel audinys žalia spalva
  Likutis: 10 m

  Audinys aukštos kokybės labai švelnus, tinka bazinių rūbų siuvimui, dvipusis, gerai krentantis, nepersišviečia. Idealiai tinkamas suknelėms, kombinezonams, palaidinėms, marškiniams, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 17 
  Kolekcinis tvidas su vilna šviesiai žalios spalvos
  Likutis: 6 m

  Audinys aukštos kokybės CHANEL kolekcijos, tvido tekstūros, lengvas, krentantis, švelnus, visiškai neglamžus, nėra blizgus. Puikiai tinka Chanel stiliaus švarkams, sijonams, suknelėms, sirafanams, kelnėms. 

  Kaina 65 
  Kolekcinis lengvas neskaidrus linas
  Likutis: 0.9 m

  Audinys švelnus, vidutinio storio, gerai krentantis, tačiau turintis šiek tiek ir statumo, bet nėra kietas, visai nepersimato, ornamentas smulkus - 1,5 - 1,8 cm dydžio. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams, lengvoms kelnėms, plonam švarkui. 

  Kaina 2280
  38  Sutaupykite 1520
  Plona lengva turinti nelygų paviršių medvilnė
  Likutis: 6.5 m

  Audinys lengvas, labai švelnus, gerai krentantis, elastingas, lyg lengvai pagofruotas paviršius, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinkamas vasaros rūbams lengvoms suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, marškiniams. 

  Kaina 12 
  Tvirtumo turintis kolekcinis šilkas su viskoze
  Likutis: 0.1 m

  Audinys LV kolekcijos, turintis tvirtumo, primenantis taftinį audinį, laikantis formą, nepersimato, lengvas, švelnus, smulkus ornamentas - 0,8 cm. Idealiai tinka švarkui, suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 24 
  48  Sutaupykite 24 
 • Audinių pirkimas internetu

  Klaipėdoje audiniai labai dažnai perkami internetu, kadangi tai kur kas greitesnis ir paprastesnis būdas gauti tai, ko jums reikia. Juolab, Must Have prekybos vieta sukurta taip, kad kiekvienas ieškantis rastų tai, ko jam reikia, o nemokamos konsultacijos pagreitintų ir tuo pačiu sukonkretintų paieškas. Spauskite šią nuorodą, jeigu norite pamatyti pilną mūsų asortimentą.

  • Medžiagos yra pačios geriausios kokybės, o tik būtent tokios gali garantuoti, kad sukurtas drabužis bus pats geriausias. Svarbiausia nepamiršti, kad skirtingam drabužiui arba kitam tekstilės gaminiui reikia pasirinkti ir tinkamą audinį. Must Have siūlo geriausius audinius tiesiai iš Italijos skirtus tiems, kurie ieško ilgaamžiškumo, spalvų sodrumo, tvirtumo.
  • Klaipėda yra vėjuotas kraštas, tad čia siuvant ir dėvint drabužius reikia nepamiršti, kad jie turi būtų nepralaidus vėjui. Žinoma, tokiu atveju reikia rinktis ir tinkamiausius audinius, kuriuos galite įsigyti Must Have prekybos vietoje. O audinių pasiūla tikrai labai plati, tad tikime, kad kiekvienas ras tai, ko jam reikia, kad drabužio siuvimas būtų malonus.
  • Must Have parduotuvė taip pat nuolat skelbia akcijas, kurios suteikia galimybę įsigyti prekes kur kas pigiau. Akcijos skelbiamos ne tik prieš šventes, tačiau ir be jokios priežasties. Mūsų klientai - lepinami. Išskirtinius pasiūlymus gauna lojalūs pirkėjai.
  • Gera parduotuvės komanda ne tik prekiauja, tačiau taip pat ir teikia nemokamas konsultacijas, kurios padeda greičiau rasti tai, ko jums reikia. Būtent tai jums gali užtikrinti ir Must Have. Juk neturint patirties gali būti sunku suprasti, kokie audiniai kokiu atveju labiausiai tinka. Profesionalai padės pasirinkti.
  • Parduotuvė rūpinasi savo klientais, tad prekes parduoda mažesnėmis kainomis negu visur kitur. Konkurencingos kainos yra vienas didžiausių privalumų, kurį vertina klientai ir kurį galite gauti Must Have prekybos vietoje. Tiesa, kainos ypač lanksčios lojaliems klientams, kurie dažniausiai audinius įsigyti gali dar pigiau, tad palaikyti prekybos santykius su Must Have Klaipėdoje - verta.
  • Must Have parduotuvė taip pat skatina užsiprenumeruoti naujienlaiškį, kuris leis pačiam pirmam sužinoti apie naujausius pasiūlymus, akcijas, nuolaidas.
  • Trikotažo bei kiti audiniai bus pristatomi iki jums labiausiai tinkamos vietos tinkamiausiu būdu: paštomatu, paštu, kurjeriu.

   

  Audinių pristatymas Klaipėdoje

  Audiniai Klaipėdoje yra pristatomi, kaip jau minėjome, keliais būdais, tad kiekvienas gali pasirinkti jam labiausiai tinkamą ir tuo pačiu džiaugtis, kad nereikės ilgai laukti, nes audiniai tikslą pasieks jau po poros dienų. Ir jokio skirtumo, kokio sunkumo medžiaga ir koks kiekis bus užsakomas - Must Have rūpinasi, kad jums nereikėtų ilgai laukti ir gauti gaminiai pranoktų poreikius: viskozė, medvilnės audiniai,vilna, linas, poliesteris, pamušalų medžiaga, bukle ir tvido audiniai. Nepriklausomai nuo pasirenkamų kiekių ir tuo pačiu konkrečios medžiagos - audiniai bus pristatyti iki jums labiausiai tinkamos vietos ir tuo pačiu jums labiausiai tinkamu metu, tad siūlome rinktis pristatymą per kurjerį ir dėl nieko nesukti galvos.

  Jeigu turite kokių nors klausimų, kurie yra susiję su Must Have audinių pristatymui į Klaipėdą - tokiu atveju kviečiame susisiekti asmeniškai ir jums bus atsakyta į visus iškilusius klausimus.

  Klaipėda džiugina ne tik nuostabia gamta, tačiau taip pat ir paslaugų sfera, kuri padeda taupyti laiką ir gauti pačios geriausios kokybės paslaugas. Visa tai jūsų laukia ir perkant kokybiškus audinius internetu. Užsisakykite jau dabar ir nesukdamas galvos dėl smulkmenų laukite, kol prekės bus pristatytos. Must have išparduotuvė - jūsų reikmėms. Tegul siuvimas prasideda nuo tinkamiausių audinių pasirinkimo, o juk daryti tai internetu - paprasta, patogu, pigu. 

   

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Ar audiniai pristatomi Klaipėdoje?

  Kadangi have.lt yra internetinė audinių parduotuvė, prekes siunčiame keliais skirtingais būdais į Klaipėdos miestą. Jums tereikia pasirinkti patogiausią pristatymo būdą į Klaipėdą.

  Kokius audinių pristatymo būdus Klaipėdoje galima rinktis?

  Elektroninė audinių parduotuvė have.lt į Klaipėdos miestą siūlo tokius pristatymo būdus:

  • Omniva kurjerių tarnybos paslaugos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos už 3,63 Eur;
  • Prekių atsiėmimas Omniva (per 7 dienas) ir LP Express (per 3 dienas) paštomatuose už 3,03 Eur;
  • Prekių siuntimas į Jums artimiausią Lietuvos pašto skyrių per 2-4 darbo dienas už 3,03 Eur.

   

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija