AUDINIŲ IŠPARDAVIMAS

 • Ieškote audinių savo norimam gaminiui, bet negalite išleisti daug pinigų? Mūsų parduotuvėje audinių išpardavimas vyksta visada, tad pasinerkite į platųjį katalogą! Šiame išpardavimo skyriuje aptiksite tikrai puikių prekių mažesne kaina – juk tai geras būdas sutaupyti. Pigių audinių asortimentas yra nuolat pildomas, tad jeigu šiandien reikiamo produkto nerasite, būtinai užsukite rytoj. 

  Skaityti daugiau
  Juoda dvipusė viskozė

  Audinys dvipusis viena pusė krepinio pagrindo matinė, kita blizgi lygi galima siūti iš abiejų pusių.

  Kaina 1920
  24  Sutaupykite 480
  Krepinė juoda viskozė

  Audinys krepinio pagrindo. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėm, kelnėms, sijonams.

  Kaina 1089
  1815 Sutaupykite 726
  Krepinio pagrindo lengvas šilkas

  Audinys lengvas, krepinio pagrindo, plazdantis, labai gerai krentantis, visiškai neglamžus, pagal audimą turintis elastingumo. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 3230
  38  Sutaupykite 570
  Alpakos audinys paltui tamsiai pilkos spalvos

  Audinys aukštos kokybės, šiltas, minkštas, labai švelnus, turintis ilgesnį plauką. Puikiai tinka paltui, šiltai liemenei. 

  Kaina 29 
  58  Sutaupykite 29 
  Labai švelni spindesio turinti medvilnė

  Audinys lengvas, nepermatomas, švelnus, turintis žvilgesio, šiek tiek kaip medvilnė turintis tvirtumo. Idealiai tinka marškiniams, suknelėms, palaidinėms, tiesiems sijonams, kelnėms. 

  Kaina 1920
  24  Sutaupykite 480
  Minkštas švelnus tvido audinys

  Audinys aukštos kokybės tvido - bukle tekstūros, lengvas, švelnus, visiškai neglamžus. Puikiai tinka Chanel stiliaus švarkams, sijonams, suknelėms, sirafanams, kardiganams, lengviems paltams. 

  Kaina 2660
  38  Sutaupykite 1140
  Lengvas tvidas švarkeliui, suknelei

  Audinys CHANEL lengvas, švelnus, visiškai neglamžus, langeliai 8x8 cm dydžio. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms. 

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Alpakos audinys vyšninės spalvos

  Audinys aukštos kokybės, šiltas, minkštas, labai švelnus, turintis ilgesnį plauką. Audinys visiškai nesivelia, labai gerai nešiojasi. Puikiai tinka paltui, šiltai liemenei. 

  Kaina 4350
  58  Sutaupykite 1450
  Tvirtesnis neskaidrus šilkas

  Audinys gerai krentantis, nepersišviečia, žvilgantis, mažai glamžus, ornamentai smulkūs. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms, kombinezonams. 

  Kaina 3420
  38  Sutaupykite 380
  Krepinio pagrindo dryžuotas šilkas

  Audinys lengvas, matinis, labai gerai krentantis, švelniai persišviečia, visiškai neglamžus dryžiai horizontalūs, kas 0,5 cm. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, šalikėliams. 

  Kaina 3040
  38  Sutaupykite 760
  Lengvas, žvilgantis šilkas

  Audinys elegantiškas, turintis prabangos, lygaus pagrindo, labai mažai glamžus, lengvo kritimo, nepersimato, turintis subtilaus žvilgesio. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, marškiniams, lengviems sijonams. 

  Kaina 2880
  48  Sutaupykite 1920
  Smulkiu ornamentu margintas lengvas šilkas

  Audinys turintis žvilgesio, lygaus pagrindo, labai gerai krentantis, mažai glamžus, nepersimato, smulkus ornamentas. 

  Kaina 2850
  38  Sutaupykite 950
  Gėlėtas lengvas šilkas

  Audinys lengvas, šiek tiek turintis tvirtumo, tačiau ne kietas, lengvai skaidrus. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams. 

  Kaina 3230
  38  Sutaupykite 570
  Kolekcinis lengvas šilkas/viskozė

  Audinys Dolce & Gabbana mados namų matinis, krepinio pagrindo, labai mažai glamžus, lengvo kritimo, prieš šviesą nežymiai perimato. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, marškiniams, lengviems sijonams, vasarinėms kelnėms. 

  Kaina 3420
  38  Sutaupykite 380
  Kolekcinis raportu margintas šilkas

  Audinys R. Cavalli kolekcijos su nežymiais logotipais, lengvas, plazdantis, labai švelnus, atlasinio pagrindo. Dalintas raportais vieno dydis 1,4x1,20 m. Idealiai tinkamas palaidinėms, šalikėliams. Parduodamas raportais. Kaina nurodyta vieneto.

  Kaina 4320
  48  Sutaupykite 480
  Lengvas, labai gerai krentantis šilkas

  Audinys lygaus pagrindo, labai gerai krentantis, visiškai neglamžus, lengvai skaidrus. Idealiai tinkama šalikėliasm, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 3150
  45  Sutaupykite 1350
  Gėlėta, vidutinio storio viskozė su elastanu

  Audinys gerai krentantis, mažai lamdus, turintis elastano, nepersimato. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, sijonams.

  Kaina 1525
  1694 Sutaupykite 169
  Lengva, minkšta vilna iš abiejų pusių turinti kutus

  Audinys aukštos kokybės tvido tekstūros, lengvas, švelnus, visiškai neglamžus, iš abiejų audinio pusių yra kutai, plotis 1,4m nurodytas be kutų plius dar po 10 cm iš abiejų pusių kutams. Puikiai tinka pončams siutis ar Chanel stiliaus švarkams, sijonams, šalikams.

  Kaina 19 
  38  Sutaupykite 19 
  Minkštas švelnus bukle audinys

  Audinys lengvas, švelnus, visiškai neglamžus. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms, lengviems kardiganams. 

  Kaina 2280
  38  Sutaupykite 1520
  Lengva, plona medvilnė

  Lengvas, plonas batisto audinys, gerai krentantis, tačiau truputį turintis ir standumo. Idealiai tinka marškiniams, lengvoms suknelėms. 

  Kaina 1870
  22  Sutaupykite 330
  Lengvas, krentantis nepermatomas šilkas

  Audinys kolekcinis ASPESI mados namų šilkas, lengvas, krentantis, labai švelnus, visiškai neskaidrus, turintis žvilgesio. Idealiai tinkamas suknelėms, kombinezonams, marškinukams, palaidinėms, laisvoms kelnėms. 

  Kaina 4080
  48  Sutaupykite 720
  Lengva, plona medvilnė

  Audinys lengvas, plonas, gerai krentantis, lengvai šviečiasi. Idealiai tinka marškiniams, lengvoms suknelėms, sijonams. 

  Kaina 1260
  14  Sutaupykite 140
  Išskirtinis alpakos audinys

  Audinys labai kokybiškas, šiltas, minkštas, labai švelnus. Audinys turintis neryškų ornamentą, suteikia išskirtinumo. 

  Kaina 4060
  58  Sutaupykite 1740
  Minkšta labai švelni vilna paltui

  Audinys aukštos kokybės, šiltas, minkštas, labai švelnus, visiškai neglamžus. Puikiai tinka paltui, šiltai liemenei. 

  Kaina 3825
  45  Sutaupykite 675
 • Audinių likučiai

  Tarp akcijinių prekių šiame kataloge aptinkami ir audinių likučiai, tinkantys ne tik smulkiems gaminiams (šalikams, kepurėms), bet ir stambesniems, pvz.: suknelei. Nauji audinių likučiai kasdien vis papildo šį katalogą, tad dabar pasirinkimas yra išties platus. Šio tipo audiniai yra parduodami internetu, o jeigu nuspręsite pirkti likučius, tai norimą medžiagą įsigysite dar pigiau.

  Jeigu planuojate, kurti savo gaminį tik nežinote ar tikrai viskas gerai gausis, pabandymui rekomenduojame rinktis iš mūsų siūlomų audinių likučių. Šie audiniai yra parduodami pigiau, tačiau jie savo kokybe prilygsta įprastoms prekėms. Audinių likučių išpardavimas suteikia šansą išbandyti naujas idėjas.

  Audiniai pigiau

  Mes labai mylime savo klientes ir klientus, visada labai džiaugiamės sulaukdami gražių atsiliepimų apie audinius, todėl, norėdami atsidėkoti, suteikiame galimybę ir Jums įsigyti norimas prekes pigiau. Audinių išpardavimas nereiškia tik žemos kainos, tai reiškia, kad tos pačios kokybės medžiagas Jūs galite nusipirkti už daug mažesnę pinigų sumą. Kataloge rasite pačių įvairiausių audinių: viskozė, medvilnė, vilna, šilkas, gipiūras, žakardas, linas, poliesteris, tvidas, kašmyras ir t. t.

  Pirkti internetu mūsų parduotuvėje labai patogu, nes galite pirmieji pamatyti akcijas, palyginti kainas ir įsigyti savo norimą audinį net iki 50% pigiau.


  Mūsų katalogas yra nuolatos pildomas, tad jeigu nerandate šiandien tinkamo audinio - būtinai užsukite rytoj. Arba susisiekite su mumis ir tikime, kad galėsime Jums pasiūlyti tai, ko ieškote. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus - užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškius, sekite informaciją ir pasinaudokite pasiūlymais, kurie skirti konkrečiai Jums. Naujienlaiškiuose ne tik dalinamės akcijų kodais, kurie leis jums dar labiau sutaupyti, tačiau ir patarimais, kurie padės suprasti, koks audinys konkrečiam gaminiui labiausiai tinka, kaip tinkamai prižiūrėti medžiagas ir t.t.

  Kokybiški ir pigūs audiniai neišsituština piniginės bei leidžia sukurti nuostabius drabužius ar aksesuarus.

  Audinių kokybė

  Šiame skyriuje klientams audinius siūlome pigiau juolab, perkant internetu greičiau pamatysite akcijas ir įsigysite reikalingą audinį sumokėję mažiau. Tiesa, mažesnė kaina nereiškia, kad medžiagos kokybė yra blogesnė. Tikrai ne. Mes savo klientams siūlome tik geriausios kokybės audinius prieinamomis kainomis. Kadangi palaikome glaudžius ryšius su lojaliais klientais, stengiamės atitikti jų poreikius - mažiname ir kainas, tačiau kokybė išlieka tokia pat puiki. Audiniai internetu pigiai Must Have el. parduotuvėje!

  Žinoma, audinių kainos kinta priklausomai nuo pasirenkamos medžiagos. Šilkas yra brangesnis, kai tuo tarpu medvilnė - pigesnė. Tai lemia medžiagos prabangumas, ilgaamžiškumas, galiausiai, bendrai vyraujanti vertė prie kurios tenka taikytis ir mums. Visgi, norime, kad mūsų klientai turėtų galimybę įsigyti puikios kokybės medžiagas lankstesnėmis kainomis, tad taupantys, tačiau norintys tobulumo - yra ten, kur ir turi būti. Skubėkite pirkti kol vyksta audinių išpardavimas!

  Mūsų pagrindinis tikslas, ne tik parduoti, tačiau ir padėti susikurti Jums išskirtinį, svajonių rūbą. Išsirinkite savo norimą audinį ir mokėkite mažiau! 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija