BUKLE AUDINIAI

 • Kokybiški bukle audiniai Must Have parduotuvėje, pasižymintys ilgaamžiškumu ir išskirtiniu žvilgesiu. Kataloge pateikiami visi bukle audiniai, kuriuos šiuo metu galite įsigyti internetu. Jeigu norite rasti daugiau produktų apsilankykite mūsų tituliniame puslapyje. Audiniai pigiau – Must Have!

  Skaityti daugiau
  Lengva buklė tipo medvilnė
  Likutis: 10 m

  Audinys tvidas su neilgu bukle siūlu, minkštas, švelnus, lengvas, turintis kritimą, yra nekietas, nepersimato, gana tankus. Idealiai tinkamas švarkams, suknelėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 33 
  Minkštas švelnus tvido audinys
  Likutis: 7 m

  Audinys aukštos kokybės tvido - bukle tekstūros, lengvas, švelnus, visiškai neglamžus. Puikiai tinka Chanel stiliaus švarkams, sijonams, suknelėms, sirafanams, kardiganams, lengviems paltams. 

  Kaina 2660
  38  Sutaupykite 1140
  Minkštas švelnus bukle audinys
  Likutis: 5 m

  Audinys lengvas, švelnus, visiškai neglamžus. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms, lengviems kardiganams. 

  Kaina 19 
  38  Sutaupykite 19 
  Minkštas švelnus bukle audinys
  Likutis: 6 m

  Audinys lengvas, švelnus, visiškai neglamžus. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms, lengviems kardiganams. 

  Kaina 2280
  38  Sutaupykite 1520
 • Dažniausiai užduodami klausimai

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis Bukle audinį?

  Renkantis bet kokį audinį, pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą - kam šis audinys bus skirtas. Įsitikinkite, kad Bukle audinys bus tinkamas Jūsų numatytam projektui. Jeigu pasirinkote Bukle audinį, atkreipkite dėmesį į jo technines savybes, tokias kaip kokybė, tvarumas bei priežiūros rekomendacijos.

  Kokios yra Bukle audinių kainos?

  Mūsų asortimente esančio Bukle audinio kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokį kiekį žadate užsakyti, ar tuo metu galioja kokia nors akcija Bukle audiniui ir ar šis audinys yra kolekcinis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija