Audiniai Vilniuje

 • Sostinėje daugelis mieliau renkasi pirkimą internetu, kadangi taip galima sutaupyti daug laiko tuo pačiu ir pinigų, pasinaudojus vykstančiomis akcijomis. Žinoma, Vilniuje yra ne tik daug parduotuvių, tačiau taip pat ir labai daug žmonių, kurie kiekvienai dienai renkasi unikalius, vienetinius drabužius, kurie puošia, padeda puikiai atrodyti, žinoma, suteikia daugiau pasitikėjimo savimi. Tokią “galią” turi tinkamas rūbas, tad verta jį siūtis pagal individualius užsakymus, kad būtų toks, koks jums labiausiai patinka.

  Skaityti daugiau
  Plona lengva turinti nelygų paviršių medvilnė
  Likutis: 10 m

  Audinys lengvas, labai švelnus, gerai krentantis, elastingas, lyg lengvai pagofruotas paviršius, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinkamas vasaros rūbams lengvoms suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, marškiniams. 

  Kaina 12 
  Kolekcinis lengvas neskaidrus linas
  Likutis: 8.6 m

  Audinys švelnus, vidutinio storio, gerai krentantis, tačiau turintis šiek tiek ir statumo, bet nėra kietas, visai nepersimato, ornamentas smulkus - 1,5 - 1,8 cm dydžio. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams, lengvoms kelnėms, plonam švarkui. 

  Kaina 38 
  Lengvas labai švelnus tencel audinys žalia spalva
  Likutis: 10 m

  Audinys aukštos kokybės labai švelnus, tinka bazinių rūbų siuvimui, dvipusis, gerai krentantis, nepersišviečia. Idealiai tinkamas suknelėms, kombinezonams, palaidinėms, marškiniams, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 17 
  Šifoninis, skaidrus lengvas šilkas
  Likutis: 4 m

  Audinys krepinio pagrindo, skaidrus, labai gerai krentantis, visiškai neglamžus, pagal audimą turintis tamprumo. Idealiai tinkama suknelėms, palaidinėms, šalikėliams. 

  Kaina 28 
  Kolekcinė MAX MARA vidutinio storio medvilnė
  Likutis: 10 m

  Audinys MAX MARA kolekcijos lengvas, turintis medvilnei būdingo statumo, nepersimato, išskirtinis ornamentas. Idealiai tinkamas suknelėms, marškiniams, palaidinėms. 

  Kaina 22 
  Tvirtumo turintis kolekcinis šilkas su viskoze
  Likutis: 9.5 m

  Audinys LV kolekcijos, turintis tvirtumo, primenantis taftinį audinį, laikantis formą, nepersimato, lengvas, švelnus, smulkus ornamentas - 0,8 cm. Idealiai tinka švarkui, suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 48 
 • Audinių pirkimas internetu
  Nors Vilniuje yra ne viena prekybos vieta, tačiau tautiečiai dažniausiai renkasi pirkimą internetu, kadangi tai puiki galimybė sutaupyti ir daug laiko, ir pinigų, kadangi paprasčiau pavyksta pamatyti akcijas ir įsigyti audinius pigiau. Galite pirkti iš Must Have elektroninės parduotuvės, kurioje pateikiamų audinių pasiūla yra ypač plati, tad kiekvienam ir pagal kiekvieno poreikius.

   

  • Must Have parduotuvė pirmiausia džiugina lanksčiomis kainomis, kurios puikiai atitinka klientų poreikius. Tiesa, maža audinių kaina nereiškia blogesnės kokybės, tad vilniečiai gali džiaugtis galintys rinktis tai, ko daugelis ir nori: geros kokybės už mažą kainą.
  • Vilniuje parduodami ne tik labai geros kainos, tačiau taip pat ir puikios kokybės audiniai, kurie suteikia galimybę pasigaminti, sukurti bet kokius drabužius. Ne tik rūbus, kurie skirti kiekvienai dienai arba šventėms, tačiau ir namų dekoro elementus, kurie leis ne tik gerai miegoti, tačiau ir vaikams žaisti su puikios kokybės audinių žaisliukais.
  • Plati audinių pasiūla visada yra geras pasirinkimas, kadangi didėja tikimybė, kad rasite tai, kas jums labiausiai tinka. Must Have pasiūla - būtent tokia, kokios labiausiai nori vilniečiai. Palyginus skirtingus audinius ir susipažinus su jų savybėmis paprasčiau nuspręsite, kokie labiausiai tinka jūsų projektui.
  • Parduotuvės profesionalai taip pat teikia nemokamas konsultacijas, kurių metu patariama, kokie audiniai labiausiai tinka, padedama rasti tinkamiausius ir taip toliau. Konsultacijos greitina paieškas.
  • Vilnius yra ne tik stilingas, tačiau taip pat ir “nuolaidas siūlantis miestas”. Čia galima įsigyti geros kokybės audinius pigiau, kadangi Must Have nuolat skelbia akcijas, nuolaidas, kurios padės sutaupyti. Svarbiausia, kad mažesnė kaina jokiu būdu nereiškia blogesnės kokybės!
  • Jeigu norite daugiau sužinoti apie medžiagas ir pats pirmas išgirsti apie akcijas, tokiu atveju siūlome užsiprenumeruoti Must Have naujienlaiškį.
  • Parduotuvė Vilniuje pasirūpins, kad užsakyti audiniai pasiektų jus labiausiai tinkamu būdu: paštomatu, paštu arba naudojantis kurjerių paslaugomis.

   

  Audinių pristatymas Vilniuje
  Medžiagos kaina - patraukli, tad tereikia pasirinkti jums labiausiai tinkamą siuntos pristatymo būdą ir sulaukti, kol audiniai pasieks tikslą. Pristatomi visi Must Have audiniai kurie padės jums susikurti išskirtinius, vienetinio modelio drabužius bei namų dekoro elementus: viskozė, medvilnės audiniai,vilna, kuri skirta įvairaus tipo drabužiams kurti, linas, poliesteris, pamušalų medžiaga, bukle ir tvido audiniai.


  Jeigu norite, kad audiniai Vilniuje būtų pristatyti skubesnių atveju arba turite kokių nors klausimų - tokiu atveju kviečiame susisiekti su Must Have. Atsakius į klausimus tikime, kad jums teliks pasirinkti norimus audinius, kiekius ir beliks sulaukti, kol užsakytos medžiagos bus pristatytos iki Jums labiausiai tinkamos vietos. Dirbame sklandžiai, operatyviai ir viskas tik dėl kliento patogumo. Kad pirkti būtų paprasta, patogu, o pristatymas būtų greitas.


  Audinių išparduotuvė Vilniuje padės Jums geriausios kokybės audinius įsigyti kur kas pigiau, juolab, tokios pačios geros kokybės. Svarbiausia nepamirškite, kad perkant internetu sutaupysite daug laiko, pinigų, juolab, iš turimo audinio galėsite susikurti skoningai atrodančius drabužius bei namų dekoro elementus. Tekstilė - kasdien mus supantis “elementas”, kuris būdamas toks paprastas yra toks reikšmingas. Štai todėl siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms ir taupant laiką pirkti internetu. Kadangi prekės suklasifikuotos pagal audinio tipą - sutaupysite daug laiko ir greitai rasite tai, ko ieškote. Taip pat peržiūrėkite siūlomus išskirtinius pasiūlymus. Ten pateikiamos alternatyvos - pigesnės, tačiau lygiai tokios pat puikios, ilgaamžės ir labai skoningai atrodo.


  Vilniečiai gali džiaugtis galimybe išmokti siūti. O, Jūs, ar norite? 

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija