GIPIŪRAS

 • Mūsų siūlomi gipiūro audiniai pasižymi išskirtine kokybe, juos importuojame tiesiogiai iš Italijos. 

  Kuriantieji dažniausiai perka ne tik audinius, kurie padeda pasiūti praktiškus drabužius, tačiau ir smulkmenas, kurios suteikia dekoravimo galimybę, pasirūpina, kad drabužis būtų ne tik funkcionalus, tačiau tuo pačiu ir stilingas. Universalus drabužių dekoro būdas yra gipiūras, kuris dažnai ne tik dekoruoja, tačiau ir tampa vienu svarbiausiu audiniu rūbo kūrimo procese. Juo dekoruojamos suknelės, sijonai, kelnės bei palaidinės, taip pat, ne tik kambario, tačiau ir lauko drabužiai. Dėl savo tvirtumo gipiūras puikiai tinka bet kokių rūbų dekorui, juolab, jis nereikalauja jokio specialios priežiūros, tad plaukite taip, kaip “reikalauja” pagrindinis audinys.

  Skaityti daugiau
  Baltas prabangus iškilus gipiūras
  Likutis: 4.6 m

  Audinys prabangus, lengvas, šiek tiek turintis tvirtumo, nėra visiškai minkštas, krentantis, gėlės iškilios kuriančios 3 d efektą, kraštai iš abiejų pusių užbaigti. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 58 
  Boho stiliaus nėrinys
  Likutis: 13.5 m

  Audinys vasariškas, boho stiliaus skaidrus nėrinys, kokybiškas, lengvas, krentantis, labai švelnus, minkštas, abu kraštai gražiai apdirbti, galima naudoti užbaigimams. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 1820
  26  Sutaupykite 780
  Organzinis prabangus šilkas
  Likutis: 8 m

  Audinys kolekcinis skaidrus, šiek tiek turintis tvirtumo, laikantis formą, gėlės retos apie 5 cm dydžio, siuvinėtas auksu, audinys turi žvilgėjimo. Idealiai tinkamas puošniems vasaros rūbams suknelėms, palaidinėms, marškiniams, sijonams. 

  Kaina 38 
  Prancūziškas prabangus gipiūras
  Likutis: 10 m

  Audinys prabangus, lengvas, krentantis, gėlės iškilios, kraštelį galima apkirpti pagal ornamentą. Labai tinkamas nuotraukose pateiktoms palaidinėms. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 45 
  Kolekcinis minkštas elastingas gipiūras
  Likutis: 5.3 m

  Audinys PATRIZIA PEPE kolekcijos, labai gerai krentantis, elastingas, visiškai neglamžus, minkštas, iš abiejų pusių apdirbtas kraštas. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, kelnėms. 

  Kaina 38 
  Kolekcinis minkštas elastingas gipiūras
  Likutis: 6.9 m

  Audinys PATRIZIA PEPE kolekcijos, labai gerai krentantis, elastingas, visiškai neglamžus, minkštas, iš abiejų pusių apdirbtas kraštas, skaidrus. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, kelnėms. 

  Kaina 38 
  Juodas išskirtinis žvilgesio turintis gipiūras
  Likutis: 5.6 m

  Audinys S. Ferragamo kolekcijos, lengvas, krentantis, išskirtiniai abu kantai, su nežymiu žvilgėjimu. Tinka suknelėm, palaidinėm, kelnėm, sijonam. 

  Kaina 58 
  Prabangus Prancūziškas gipiūras
  Likutis: 5.5 m

  Audinys prabangus, lengvas, krentantis, minkštas, įaustas sidabrinis siūlas. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams. 

  Kaina 3840
  48  Sutaupykite 960
  Kolekcinis prabangus Prancūziškas gipiūras
  Likutis: 5 m

  Audinys prabangus, lengvas, krentantis, gėlės iškilios, ornamentas siuvinėtas vertikaliai, kraštas apdirbtas. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams. 

  Kaina 58 
  BLUMARINO kolekcijos išskirtinis gipiūras
  Likutis: 4.5 m

  Audinys BLUMARINO kolekcijos, turintis šiek tiek standumo, pagrindas panašus į organzą, siuvinėtas, gėlės iškilios, turintis apdirbtus audinio kraštus iš abiejų pusių, ornamentas siuvinėtas vertikaliai. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams. 

  Kaina 29 
  58  Sutaupykite 29 
  Šalavijo spalvos lengvas gipiūras
  Likutis: 6 m

  Audinys puošnus, elagantiškas, lengvas. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams. 

  Kaina 33 
  Juodas gipiūras
  Likutis: 4.7 m

  Audinys puošnus, elagantiškas, gėlės iškilios, turintis gražų kraštą. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 2571
  3025 Sutaupykite 454
  Rausvas gipiūras
  Likutis: 10 m

  Audinys elagantiškas, turintis puošnų kraštą iš abiejų pusių. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 2571
  3025 Sutaupykite 454
 • Prabangus gipiūras internetu

  Must Have prabangus gipiūras internetu padės Jums tinkamai dekoruoti drabužius, suteikti jiems daugiau savitumo. Juolab, ši medžiaga dažnai pasirenkama ne tik tokiu atveju, kai norisi dekoruoti naujai sukurtą drabužį, tačiau ir tada, kai naujam gyvenimui prikeliamas senas rūbas. Tokiu atveju užtenka jo kraštelius puošti nuostabiais gipiūriniais raštais ir senas rūbas atrodys tarsi naujas. Dažniausiai pasirenkamas gipiūras yra su elastenu, kadangi jis pats patvariausias, juolab, nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Užsisakius internetu medžiaga bus pristatyta vos po poros dienų Jums labiausiai tinkamu būdu: paštomatu, paštu arba per kurjerius. Jeigu gauti ir pirkti neskubate - tokiu atveju visada galite susisiekti su Must Have ir pasitarti dėl gipiūro pasirinkimo. Juk stilių daug, tekstūra skiriasi, tad konsultacija kartais pagreitina paieškas.

   

  Gipiūro audinių kaina

  Kadangi elastinis gipiūras atrodo labai puošniai - dažnai kyla gandai, kad tai yra labai brangi medžiaga. Apžiūrėkite Must Have katalogą ir nuspręskite, ar jis tikrai brangus? Juk dažniausiai nereikalingi didelių gipiūro kiekiai, juolab, dėl savo tvirtumo jis ilgai tarnauja, tad investicija atsiperka. Užsisakius internetu kainos tampa dar mažesnės, kadangi pamatyti akcijas, kurias mes siūlome reguliariai, bus gana paprasta, o nuolaidos suteikia galimybę įsigyti reikalingus audinius dar pigiau. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie mūsų pasiūlymus - siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir pasinaudoti pasiūlymais, kurie leis gauti puikios kokybės gipiūrą mažesne kaina. Kitų (ne gipiūro) audinių kaina pateikiama dominančių produktų kategorijose.

   

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis gipiūro audinį?

  Renkantis bet kokį audinį, pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą - kam šis audinys bus skirtas. Įsitikinkite, kad gipiūro audinys bus tinkamas Jūsų numatytam projektui. Jeigu pasirinkote gipiūrą, atkreipkite dėmesį į jo technines savybes, tokias kaip kokybė, tvarumas bei priežiūros rekomendacijos.

  Kokios yra gipiūro kainos?

  Mūsų asortimente esančio prabangaus gipiūro kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokį kiekį žadate užsakyti, ar tuo metu galioja kokia nors akcija gipiūrui ir ar pasirinktas audinys yra kolekcinis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija