GIPIŪRAS

 • Kuriantieji dažniausiai perka ne tik audinius, kurie padeda pasiūti praktiškus drabužius, tačiau ir smulkmenas, kurios suteikia dekoravimo galimybę, pasirūpina, kad drabužis būtų ne tik funkcionalus, tačiau tuo pačiu ir stilingas. Universalus drabužių dekoro būdas yra gipiūras, kuris dažnai ne tik dekoruoja, tačiau ir tampa vienu svarbiausiu audiniu rūbo kūrimo procese. Juo dekoruojamos suknelės, sijonai, kelnės bei palaidinės, taip pat, ne tik kambario, tačiau ir lauko drabužiai. Dėl savo tvirtumo gipiūras puikiai tinka bet kokių rūbų dekorui, juolab, jis nereikalauja jokio specialios priežiūros, tad plaukite taip, kaip “reikalauja” pagrindinis audinys.

  Skaityti daugiau
  Išskirtinis prabangus gipiūras BLUMARINE kolekcijos

  Audinys BLUMARINE kolekcijos, puošnus, elagantiškas, gėlės išsiuvinėtos, iškilios, turintis gražų kraštą iš abiejų pusių. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams. 

  Kaina 58 
  Šalavijo spalvos lengvas gipiūras

  Audinys puošnus, elagantiškas, lengvas. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams. 

  Kaina 33 
  Juodas gipiūras

  Audinys puošnus, elagantiškas, gėlės iškilios, turintis gražų kraštą. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 2571
  3025 Sutaupykite 454
  Rausvas gipiūras

  Audinys elagantiškas, turintis puošnų kraštą iš abiejų pusių. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 2571
  3025 Sutaupykite 454
  Baltas gipiūras

  Audinys puošnus, elagantiškas, turintis puošnų kraštą iš abiejų pusių. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 38 
  Ryškus, mėtinis gipiūras

  Audinys minkštas, lengvas, visiškai neglamžus. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 3678
  4598 Sutaupykite 920
  Mėtinis, gėlėtas gipiūras

  Audinys minkštas, lengvas, visiškai neglamžus. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 1863
  2662 Sutaupykite 799
  Koralinis gipiūras

  Audinys minkštas, lengvas, visiškai neglamžus. Tinka suknelėm, palaidinėm, sijonams.

  Kaina 1452
  1815 Sutaupykite 363
 • Prabangus gipiūras internetu
  Must Have prabangus gipiūras internetu padės Jums tinkamai dekoruoti drabužius, suteikti jiems daugiau savitumo. Juolab, ši medžiaga dažnai pasirenkama ne tik tokiu atveju, kai norisi dekoruoti naujai sukurtą drabužį, tačiau ir tada, kai naujam gyvenimui prikeliamas senas rūbas. Tokiu atveju užtenka jo kraštelius puošti nuostabiais gipiūriniais raštais ir senas rūbas atrodys tarsi naujas. Dažniausiai pasirenkamas gipiūras yra su elastenu, kadangi jis pats patvariausias, juolab, nereikalauja jokios specifinės priežiūros. Užsisakius internetu medžiaga bus pristatyta vos po poros dienų Jums labiausiai tinkamu būdu: paštomatu, paštu arba per kurjerius. Jeigu gauti ir pirkti neskubate - tokiu atveju visada galite susisiekti su Must Have ir pasitarti dėl gipiūro pasirinkimo. Juk stilių daug, tekstūra skiriasi, tad konsultacija kartais pagreitina paieškas.


  Gipiūro audinių kaina
  Kadangi elastinis gipiūras atrodo labai puošniai - dažnai kyla gandai, kad tai yra labai brangi medžiaga. Apžiūrėkite Must Have katalogą ir nuspręskite, ar jis tikrai brangus? Juk dažniausiai nereikalingi didelių gipiūro kiekiai, juolab, dėl savo tvirtumo jis ilgai tarnauja, tad investicija atsiperka. Užsisakius internetu kainos tampa dar mažesnės, kadangi pamatyti akcijas, kurias mes siūlome reguliariai, bus gana paprasta, o nuolaidos suteikia galimybę įsigyti reikalingus audinius dar pigiau. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie mūsų pasiūlymus - siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį ir pasinaudoti pasiūlymais, kurie leis gauti puikios kokybės gipiūrą mažesne kaina. Kitų (ne gipiūro) audinių kaina pateikiama dominančių produktų kategorijose.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija