LANGUOTI AUDINIAI

 • Languoti audiniai labai dažnai vadinami klasika, kuri niekada neišeina iš mados, tad ir mes galime patvirtinti, kad tiek languotas vilnonis, tiek lininis audinys - dažnas pasirinkimas ne tik studentiškiems švarkeliams kurti, tačiau ir kitiems drabužiams. Must Have lino bei kito pluošto audinys būna mėlynas, raudonas, rudas ir bet koks kitoks, kadangi mūsų kataloge audinių pasirinkimas - labai platus. Rinkitės tokius, kurie Jums labiausiai tinka ne tik pluošto sudėtimi, tačiau taip pat ir spalvine gama, stiliumi, juk tinkama medžiaga užtikrins, kad pasiūtas drabužis atrodys tobulai ir jo nešiojimas bus tikras malonumas.

  Skaityti daugiau
  Šviesus, languotas linas
  Likutis: 3.5 m

  Audinys vidutinio storio, minkštas, nepermatomas, malonus liesti.

  Kaina 2080
  26  Sutaupykite 520
  Languota vilna
  Likutis: 5 m

  Audinys vidutinio storio, dvipusis, minkštas. Labai tinka šiltai suknelei, megztukui, sijonui.

  Kaina 1980
  22  Sutaupykite 220
  Pilka languota vilna
  Likutis: 5.4 m

  Audinys storas, dvipusis, minkštas. Labai tinka paltukui, kardiganui, šiltai liemenei.

  Kaina 1650
  33  Sutaupykite 1650
  Alyvinė languota vilna
  Likutis: 3.1 m

  Audinys storas, dvipusis, minkštas. Labai tinka paltukui, kardiganui, švarkui, šiltai liemenei.

  Kaina 2280
  38  Sutaupykite 1520
 • Languoti audiniai internetu

  Languoti audiniai Must Have prekybos vietoje yra labai įvairūs, tad tikime, jog rasite Jums labiausiai tinkamą. Audinių kaina kinta priklausomai nuo pasirenkamos medžiagos, jos kiekio bei tuo metu taikomų nuolaidų. Jeigu norite pirkti pigiau - tokiu atveju siūlome sekti Have.lt pasiūlymus, kadangi akcijos taikomos dažnai, pasiūlymai labai įvairūs, tad nepermokėjus gausite geriausios kokybės gaminius tiesiai į savo namus ir Jums dėl nieko “neteks sukti galvos”. Mažesnė kaina visiškai nelemia medžiagos kokybės, tad rinkitės pripažintų itališkų gamintojų gaminius ir kurkite jais pačius gražiausius drabužius tiek kiekvienai dienai, tiek šventėms. Languota tekstilė - universalus pasirinkimas puikiai tinkantis tiek švarkeliams, palaidinėms, sarafanams bei kitiems drabužiams kurti.

   

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis languotą audinį?

  Renkantis bet kokį audinį, pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą - kam šis audinys bus skirtas. Įsitikinkite, kad languotas audinys bus tinkamas Jūsų numatytam projektui. Jeigu pasirinkote languotą audinį, atkreipkite dėmesį į jo technines savybes, tokias kaip kokybė, tvarumas bei priežiūros rekomendacijos.

  Kokios yra languotų audinių kainos?

  Mūsų asortimente esančio languoto audinio kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokį kiekį žadate užsakyti, ar tuo metu galioja kokia nors akcija languotiems audiniams ir ar pasirinktas audinys yra kolekcinis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija