BLIZGŪS AUDINIAI

 • Blizgūs audiniai dažniausiai pasirenkami tada, kai norisi pasiūti nuostabaus grožio sukneles, sijonus, švarus ir kelnes, kurie labiausiai tinka vakarėlių metu. Žinoma, jeigu audinys nėra labai blizgus, jeigu jis yra be žvynelių, tokiu atveju tiek blizgus medvilninis, tiek lininis audinys gali būti nešiojamas ir kiekvieną dieną. Svarbiausia - gera idėja ir tuo pačiu tinkamas jos įgyvendinimas, kurį pasiekti gali padėti Must Have.

  Skaityti daugiau
  Kolekcinis medvilnės tvidas

  Audinys MAX MARA turintis prabangos, lengvas, švelnus, visiškai neglamžus, dryžiai horizontalūs smulkūs, su įpintu blizgiu siūlu. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms. 

  Kaina 48 
  MAX MARA medvilnės lino audinys

  Chanel tipo audinys. Išskirtinis, prabangus su blizgesiu. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms. 

  Kaina 3678
  4598 Sutaupykite 920
  MAX MARA medvilnės lino audinys

  Chanel tipo audinys. Išskirtinis, prabangus su blizgesiu. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms.  

  Kaina 38 
  Gelsvas, blizgus žakardas

  Išskirtinis, prabangus audinys. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms.

  Kaina 2710
  3388 Sutaupykite 678
  Dryžuota, puošni vilna

  Išskirtinis, elegantiškas audinys. Puikiai tinka tiek šventei, tiek kasdienai švarkams, sijonams, suknelėms.

  Kaina 2541
  4235 Sutaupykite 1694
  Žvyneliais siuvinėtas, blizgus audinys

  Blizgus, išskirtinis audinys. Puikiai tinka suknelėms, palaidinėms.

  Kaina 1440
  18  Sutaupykite 360
 • Blizgūs audiniai internetu
  Blizgios medžiagos Must Have prekybos vietoje yra labai įvairios, tad siūlome neskubėti rinktis, o įvertinti skirtingus pasiūlymus ir pasirinkti Jums labiausiai tinkamą. Žinoma, katalogas nuolatos pildomas, tad tai, ką matote šiuo metu - ne viskas, ką Jums galime pasiūlyti. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus ir tuo pačiu blizgius audinius įsigyti gera kaina - siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį, kuriuose dalinamės akcijos kodais, skelbiame apie nuolaidas, galiausiai, supažindiname su atsinaujinančia prekių pasiūla. Taip pat, jeigu nesate tikras, kurie blizgūs audiniai Jums labiausiai tinka bei turite klausimų apie sudėtį - visada galite susisiekti su Must Have ir mes atsakysime į klausimus bei padėsime Jums rasti labiausiai tinkamus audinius nuostabiems drabužiams bei kitiems tekstilės gaminiams kurti.


  Blizgių audinių kaina
  Blizgūs audiniai kainuoja skirtingai priklausomai nuo to, kokios sudėties audinys bus pasirenkamas, kokio jis bus blizgumo, tankumo bei kitų svarių kriterijų. Kaip jau minėjome, audiniams teikiamos nuolaidos, kurios padeda geros kokybės medžiagas įsigyti pigiau. Užsakytus audinius efektyviai pristatysime iki Jums labiausiai tinkamos vietos dažniausiai vos per porą dienų. Jūsų patogumui siūlomi net keli prekių pristatymo būdai. Tai audinių pristatymas paštomatu, paštu taip pat galimas ir pristatymas kurjeriu, kurį mes Jums labiausiai rekomenduojame. Kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai ir suderinsite tinkamiausią audinio pristatymo laiko tarpą ir vietą.


  Blizgūs audiniai nereikalauja daug papildomo dėmesio, kaip kad daugelis galvoja. Jų negalima skalbti labai aukštoje temperatūroje, daugeliu atveju nerekomenduojama ir lyginti. Tačiau tai dažniausiai visos taisyklės, kurios apibrėžia tinkamą blizgaus audinio priežiūrą.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija