BLIZGŪS AUDINIAI

 • Blizgūs audiniai dažniausiai pasirenkami tada, kai norisi pasiūti nuostabaus grožio sukneles, sijonus, švarus ir kelnes, kurie labiausiai tinka vakarėlių metu. Žinoma, jeigu audinys nėra labai blizgus, jeigu jis yra be žvynelių, tokiu atveju tiek blizgus medvilninis, tiek lininis audinys gali būti nešiojamas ir kiekvieną dieną. Svarbiausia - gera idėja ir tuo pačiu tinkamas jos įgyvendinimas, kurį pasiekti gali padėti Must Have.

  Skaityti daugiau
  Blizgus Patrizia Pepe trikotažas
  Likutis: 17 m

  Audinys minkštas, elastingas, lengvas, krentantis, turintis svorio, labai nežymiai prieš šviesą skaidrus. Idealiai tinkamas suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 22 
  Kolekcinis tvidas
  Likutis: 6.5 m

  Audinys DIOR kolekcijos, tvido tekstūros, turintis tvirtumo, nėra labai švelnus, minkštas, labai gerai dėvisi. Puikiai tinka Chanel stiliaus švarkams, sijonams, suknelėms, sirafanams. 

  Kaina 3150
  45  Sutaupykite 1350
  Blizgi plisuota medvilnė
  Likutis: 12.2 m

  Audinys plisuotas, su liureksu turintis blizgesio, parduodamas įsuktas į specialų plisavimo popierių. Idealiai tinkamas sijonams, suknelėms. Sijono kraštelius apdirbti gaima apdeginant.

  Kaina 1960
  28  Sutaupykite 840
  Gelsvas, blizgus žakardas
  Likutis: 0.9 m

  Išskirtinis, prabangus audinys. Puikiai tinka švarkams, sijonams, suknelėms.

  Kaina 2033
  3388 Sutaupykite 1355
 • Blizgūs audiniai internetu

  Blizgios medžiagos Must Have prekybos vietoje yra labai įvairios, tad siūlome neskubėti rinktis, o įvertinti skirtingus pasiūlymus ir pasirinkti Jums labiausiai tinkamą. Žinoma, katalogas nuolatos pildomas, tad tai, ką matote šiuo metu - ne viskas, ką Jums galime pasiūlyti. Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie naujausius pasiūlymus ir tuo pačiu blizgius audinius įsigyti gera kaina - siūlome užsiprenumeruoti naujienlaiškį, kuriuose dalinamės akcijos kodais, skelbiame apie nuolaidas, galiausiai, supažindiname su atsinaujinančia prekių pasiūla. Taip pat, jeigu nesate tikras, kurie blizgūs audiniai Jums labiausiai tinka bei turite klausimų apie sudėtį - visada galite susisiekti su Must Have ir mes atsakysime į klausimus bei padėsime Jums rasti labiausiai tinkamus audinius nuostabiems drabužiams bei kitiems tekstilės gaminiams kurti.

   

  Blizgių audinių kaina

  Blizgūs audiniai kainuoja skirtingai priklausomai nuo to, kokios sudėties audinys bus pasirenkamas, kokio jis bus blizgumo, tankumo bei kitų svarių kriterijų. Kaip jau minėjome, audiniams teikiamos nuolaidos, kurios padeda geros kokybės medžiagas įsigyti pigiau. Užsakytus audinius efektyviai pristatysime iki Jums labiausiai tinkamos vietos dažniausiai vos per porą dienų. Jūsų patogumui siūlomi net keli prekių pristatymo būdai. Tai audinių pristatymas paštomatu, paštu taip pat galimas ir pristatymas kurjeriu, kurį mes Jums labiausiai rekomenduojame. Kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai ir suderinsite tinkamiausią audinio pristatymo laiko tarpą ir vietą.

  Blizgūs audiniai nereikalauja daug papildomo dėmesio, kaip kad daugelis galvoja. Jų negalima skalbti labai aukštoje temperatūroje, daugeliu atveju nerekomenduojama ir lyginti. Tačiau tai dažniausiai visos taisyklės, kurios apibrėžia tinkamą blizgaus audinio priežiūrą.

   

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis blizgų audinį?

  Renkantis bet kokį audinį, pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą - kam šis audinys bus skirtas. Įsitikinkite, kad blizgus audinys bus tinkamas Jūsų numatytam projektui. Jeigu pasirinkote blizgų audinį, atkreipkite dėmesį į jo technines savybes, tokias kaip kokybė, tvarumas bei priežiūros rekomendacijos.

  Kokios yra blizgių audinių kainos?

  Mūsų asortimente esančio blizgaus audinio kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokį kiekį žadate užsakyti, ar tuo metu galioja kokia nors akcija blizgiam audiniui ir ar pasirinktas audinys yra kolekcinis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija