PAMUŠALINIAI AUDINIAI

 • Tinkamas pamušalas yra labai svarbus siuvant drabužius, kadangi jis odai turi nekelti jokio diskomforto, taip pat, užtikrinti, kad drabužis ilgiau tarnaus. Pamušaliniai audiniai naudojami tikrai ne tik lauko drabužiams, jie plačiai paplitę ir papildomai apsaugant klasikinius drabužius, megztukus, sukneles. Tinkami pamušaliniai audiniai gali suteikti drabužiui ilgesnį tarnavimo laiko tarpą, o žmogui galimybę geriau jaustis dėvint tam tikro audinio rūbus. 

  Skaityti daugiau
  Pamušalinis tamsiai mėlynas audinys

  Audinys vidutinio storio, turintis tvirtumo, elastingas. Idealiai tinkamas pamušalams - suknelėms, sijonams, paltams, švarkams. 

  Kaina 14 
  Pamušalinis šviesiai pilkas audinys

  Pamušalas lengvas, švelnus, elastingas, skaidrus, malonus prie kūno. Idealiai tinkamas pamušalams - suknelėms, sijonams, lengviems paltams, švarkams. 

  Kaina 12 
  Pamušalinis šviesiai rausvos spalvos audinys

  Audinys labai lengvas, skaidrus. Idealus pamušalams - suknelėms, sijonams, paltams, švarkams.

  Kaina 12 
  Pamušalinis sendinto aukso spalvos audinys

  Audinys vidutinio storio, lengvas, neskaidrus, elastingas. Idealiai tinkamas pamušalams - suknelėms, sijonams, paltams, švarkams. 

  Kaina 14 
  Pamušalinis vyšninis audinys

  Pamušalas natūralus, elastingas, malonus prie kūno. Idealiai tinkamas - suknelėms, sijonams, paltams, švarkams.

  Kaina 12 
  Pamušalinis juodas audinys

  Pamušalas kokybiškas, natūralus, elastingas, malonus prie kūno. Idealiai tinkamas pamušalams suknelėms, sijonams, paltams, švarkams.

  Kaina 12 
  Pamušalinis baltos spalvos audinys

  Audinys labai lengvas, skaidrus. Idealiai tinkamas pamušalams suknelėms, sijonams, švarkams.

  Kaina 12 
 • Kas yra pamušalas?
  Nors pamušalinis audinys yra labai lengvas, tačiau jis - vienas tankiausių audinių. Būtent todėl ir pasižymi geromis izoliacinėmis ir tuo pačiu apsauginėmis savybėmis. Ši tekstilė apsaugo drabužius nuo greitesnio susidėvėjimo, tad prailgina jų nešiojimą. Nors anksčiau pamušaliniai audiniai buvo papildomai siuvami tik prabangesnio stiliaus drabužiuose, tačiau šiuo metu dėl gana mažos kainos - jie dažnai naudojami ir siekiant kasdieniniams rūbams suteikti daugiau apsaugos. Žinoma, papildomai pamušaliniai audiniai naudojami ir formos suteikimui, taip pat, siūlių paslėpimui, galiausiai, papildomai apdailai, kadangi kartais pamušalas tampa drabužio puošmena.


  Pamušaliniai audiniai yra labai skirtingi, tad ieškant Jums labiausiai tinkamo turėtumėte remtis viena pagrindine taisykle. Toks audinys turi būti plonesnis nei pagrindinis iš kurio ir yra siuvamas rūbas. Žinoma, pamušaliniai audiniai yra lygaus paviršiaus, jie negali turėti papildomų siuvinėjimų, taip pat, dekoro, kadangi tai gali kelti diskomfortą. Taip pat turbūt teko girdėti, kad gero pamušalo savybė yra slidumas ir dažnai priduriama, kad kuo toks audinys yra slidesnis - tuo jis yra ir geresnis. Kadangi šios medžiagos ir odos sąlytis yra nuolatinis, suprantama, kad pasirenkamas audinys turi būti slidus, malonus odai, nekelti niežulio, jis turėtų nesiglamžyti ar nusitrinti. Žinoma, pamušalas, tam tikra prasme, net ir būdamas viduje - yra matomas, tad renkantis reikia nepamiršti įvertinti ir spalvines gamas. Gerai, kai pamušalas ir pagrindinis audinys yra vienos spalvos. Tiesa, kartais stilistiškai pasirenkami kiti atspalviai. Taip bandoma pamušalą padaryti ir rūbo dekoro elementu.


  Pamušaliniai audiniai internetu
  Must Have siūlo labai platų pamušalų pasirinkimą internetu. Tikime, kad taip tikrai rasite tai, kas labiausiai tinka greta naujai kuriamo drabužio. Juolab, katalogas yra nuolatos pildomas, tad jeigu šiuo metu nerandate konkrečios spalvos pašalo - užsukite rytoj. Visada galite susisiekti ir su mumis, pasistengsime rasti tokius pamušalus, kurie jums labiausiai tinka. Galiausiai, labai kviečiame užsiprenumeruoti mūsų naujienlaiškius, kuriuose dažniausiai siūlome nuolaidas, akcijas, kurios leis pamušalus įsigyti mažesne kaina. Taip pat naujienlaiškiuose dalinamės patirtimi, patarimais, kurie padės ne tik rasti tinkamiausius audinius, tačiau ir daugiau sužinoti apie medžiagų savybes bei kitas smulkmenas aktualias kiekvienam siuvančiam arba ieškančiam audinio savo svajonių drabužiui.


  Perkant internetu galite pasirinkti Jums labiausiai tinkamą audinių pristatymo tipą. Galima rinktis paštu, paštomatu arba per kurjerius, kurie atvyks iki Jums labiausiai tinkamos vietos ir pristatys audinius jums labiausiai tinkamu metu. Viskas - vardan klientų patogumo.


  Pamušalinių audinių kainos
  Pamušaliniai audiniai suteikia Jūsų drabužiams kur kas daugiau funkcionalumo, juolab, rūbai kur kas ilgiau tarnauja, tad ir pamušalinių audinių kaina dažnai tampa nebe toks svarbus veiksnys. Suprantama, kad ši investicija gana greitai atsiperka, kadangi kai kurie audiniai brangūs ir norisi, kad iš jų kurti drabužiai kuo ilgiau tarnautų. Pirkti pamušalinius audinius pavyks pigiau, jeigu palauksite akcijos, kurią dažnai siūlome mes - Have. Svarbiausia, kad akcija nepadaro audinių blogesnė kokybės jie yra lygiai tokie pats tvirti, tačiau nuolaidos suteikia galimybę juos įsigyti pigiau.


  Galiausiai, perkant aktyviai ir tapus lojaliu klientu galėsite naudotis asmeniniais, būtent konkrečiai Jums pateiktais pasiūlymais. Juolab, pats pirmas sužinosite apie katalogo atnaujinimą, tad ne tik pamušalinius, tačiau ir kitus audinius galėsite įsigyti pigiau. Itališka kokybė - džiugina, juolab, audinių kainos - patrauklios, tad vietoje drabužio pirkimo pasisiūkite jį patys arba keliaukite pas siuvėją, kuri gebės įgyvendinti Jūsų norus. O drabužio idėjos įgyvendinimas prasideda nuo tinkamiausio audinio pasirinkimo, taip pat, aksesuarų ir, žinoma, gero pamušalo, kuris suteiks drabužiui daugiau kokybės ir tuo pačiu daugiau saugumo.


  Geras pamušalas - būtinas gero drabužio akcentas!  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija