Audiniai Kaune

 • Kaunas labai dažnai pavadinamas ne tik laikinąja, tačiau taip pat ir mados sostine, kadangi pasižvalgius po miesto gatves pamatysite, kad kasdien jomis vaikšto labai daug stilingų, puikiai atrodančių žmonių. Tiesa, daugelis drabužių yra ne greitos mados, tačiau vienetiniai, kurti tik jam, o tai žmogui suteikia unikalumo ir galbūt net pagarbos, išskirtinumo. Žinoma, skoningiems drabužiams sukurti reikalingi kokybiški audiniai, kuriuos siūlome pirkti internetu. Nors Kaune yra ne viena audinių prekybos vieta, tačiau pirkdami iš virtualios - galėsite sutaupyti laiko paieškoms ir pinigų gaminio įsigijimui.

  Skaityti daugiau
  Plona lengva turinti nelygų paviršių medvilnė
  Likutis: 10 m

  Audinys lengvas, labai švelnus, gerai krentantis, elastingas, lyg lengvai pagofruotas paviršius, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinkamas vasaros rūbams lengvoms suknelėms, palaidinėms, lengviems sijonams, marškiniams. 

  Kaina 12 
  Kolekcinis lengvas neskaidrus linas
  Likutis: 8.6 m

  Audinys švelnus, vidutinio storio, gerai krentantis, tačiau turintis šiek tiek ir statumo, bet nėra kietas, visai nepersimato, ornamentas smulkus - 1,5 - 1,8 cm dydžio. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams, lengvoms kelnėms, plonam švarkui. 

  Kaina 38 
  Kolekcinė MAX MARA vidutinio storio medvilnė
  Likutis: 10 m

  Audinys MAX MARA kolekcijos lengvas, turintis medvilnei būdingo statumo, nepersimato, išskirtinis ornamentas. Idealiai tinkamas suknelėms, marškiniams, palaidinėms. 

  Kaina 22 
  Tvirtumo turintis kolekcinis šilkas su viskoze
  Likutis: 9.5 m

  Audinys LV kolekcijos, turintis tvirtumo, primenantis taftinį audinį, laikantis formą, nepersimato, lengvas, švelnus, smulkus ornamentas - 0,8 cm. Idealiai tinka švarkui, suknelėms, palaidinėms, sijonams, kelnėms. 

  Kaina 48 
 • Audinių pirkimas internetu
  Audiniai Kaune yra labai įvairūs, tad nieko keisto, kad žmonės dažniausiai nori palyginti kuo daugiau variantų, apgalvoti kuo daugiau skirtingų savybių, kol pavyks rasti tai, kas tinka labiausiai. Perkant internetu audinių vertinimas ir lyginimas tampa paprastesnis, juolab, Must Have audinių parduotuvė rūpinasi savo klientais ir audinius siūlo geriausios itališkos kokybės ir lanksčiomis kainomis.

   

  • Pirkdami sutaupysite, kadangi Must Have prekybos vietoje audinių kainos yra kur kas mažesnės nei pas konkurentus. Tiesa, mažesnė kaina tikrai nereiškia blogesnės kokybės, tad taupantys, tačiau norintys užtikrintumo dėl kokybės - turėtų apsipirkti čia.
  • Tekstilė yra labai įvairi, kad prieš perkant visada naudinga įvertinti kuo daugiau skirtingų variantų, kad pavyktų rasti tai, kas jums labiausiai tinka. Must Have džiugina labai plačia pasiūla. Tiek medžiagomis, kurios puikiai tinka lauko drabužiams, tiek tokiomis, kurios dažniausiai naudojamos kambariniams drabužiams siūti.
  • Parduotuvė taip pat rašo naujienlaiškį, kuris leidžia patiems pirmiems sužinoti apie geriausius pasiūlymus, juolab, daugiau išmokti apie medžiagas bei jų savybes.
  • Must Have parduotuvės konsultantai taip pat mielai ir visiškai nemokamai pataria audinių pasirinkimo klausimais. Juk pirkti svarbu įvertinus kuo daugiau niuansų. Tokiu atveju rasite tai, kas jums tikrai labiausiai tinka.
  • Kaunas gali džiaugtis ne tik geromis kainomis, tačiau ir puikia kokybe. Suprantama, kad gerą drabužio stovį dažnai lemia tinkama medžiaga, o tokią jums gali pasiūlyti Must Have. Iš Italijos atvežami audiniai puikiai tinka tiek mėgėjiškiems, tiek profesionaliems drabužiams kurti.
  • Trikotažo gaminiai jums kainuos pigiau, jeigu palauksite akcijos. Nuolaidos skelbiamos reguliariai, tad pasinaudokite patrauklia galimybe nepermokėti, tačiau gauti geros kokybės audinius.
  • Pasirinkite jums labiausiai tinkamą audinių pristatymo tipą: paštomatu, paštu arba per kurjerį kuris pristatys prekes iki jums labiausiai tinkamos vietos, jums labiausiai tinkamu metu.


  Audinių pristatymas Kaune
  Audiniai Kaune pristatomi keliais būdais: paštomatu, paštu arba per kurjerius, kurie pasirūpina, kad siunta pasiektų žmogui jam labiausiai tinkamu metu. Kadangi audinių siuntos dažniausiai yra sunkios - labiausiai skatiname pasirinkti kurjerių paslaugas. Žinoma medžiagos svoris kinta priklausomai nuo to, kokie audiniai bus perkami, kadangi pasiūla yra labai įvairi: viskozė, medvilnės audiniai, vilna, kuri skirta įvairaus tipo gaminiams kurti, linas, poliesteris, pamušalų medžiaga, bukle ir tvido audiniai. Visi, nepriklausomai nuo jų kiekio bei tipo, bus pristatyti iki jums labiausiai tinkamos vietos, tad nesvarbu, kuriame Kauno mikrorajone gyvenate - sulauksite savo siuntos labai greitai ir jis bus kokybiškai supakuota, tvarkinga, tokia, kokios norite.


  Jeigu turite kokių nors klausimų, kurie susiję su siuntos pristatymu Kaune - tokiu atveju visada galite susisiekti su Must Have ir jums bus mielai atsakyta į visus iškilusius klausimus bei pateikiamos rekomendacijos audinių pasirinkimo klausimais.


  Kaunas yra didelis ir gražus miestas, kuriame yra daug stilingų žmonių, kurie mokosi siūti savoms reikmėms ir tuo pačiu dėl galimybės uždirbti. Audinių išparduotuvė Kaune suteikia galimybę prekes įsigyti kur kas pigiau, juolab, tokios pat puikios kokybės, tad ir vienetinių drabužių kūrimas bus ne toks brangus, kaip daugelis galvoja. Svarbiausia, kad pagaliau galėsite susikurti tokią aprangą, kuri ne tik atitiks, tačiau net ir pranoks Jūsų poreikius. O tinkami drabužiai padeda ne tik labai gražiai atrodyti, tačiau taip pat ir labai gerai jaustis.


  Ženkite Kauno gatvėmis drąsiai su stilinga apranga, kuri buvo sukurta iš audinių pirktų Must Have prekybos vietoje!  

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija