LINO AUDINIAI

 • Mūsų siūlomi lino audiniai pasižymi išskirtine kokybe, juos importuojame tiesiogiai iš Italijos. 

  Skaityti daugiau
  Max Mara lengvas švelnus linas
  Likutis: 9 m

  Audinys MAX MARA kolekcijos minkštas, švelnus, lengvas, gerai krentantis, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 25 
  Lengvas labai minkštas švelnus Max Mara linas
  Likutis: 4.2 m

  Audinys MAX MARA kolekcijos minkštas, švelnus, lengvas, gerai krentantis, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 25 
  Lengvas švelnus MAX MARA linas
  Likutis: 2.5 m

  Audinys MAX MARA kolekcijos minkštas, švelnus, lengvas, gerai krentantis, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 26 
  Minkštas lengvas linas
  Likutis: 8 m

  Audinys lengvas, plonas, minkštas, skaidrus, gerai krentantis, bet turi ir lengvo tvirtumo. Idealiai tinka suknelėms, marškinukam, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 16 
  Lengvas neskaidrus linas
  Likutis: 7 m

  Audinys švelnus, vidutinio storio, gerai krentantis, tačiau turintis šiek tiek ir statumo, bet nėra kietas, nepersišviečia. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams, lengvoms kelnėms.

  Kaina 22 
  Lengvas švelnus MAX MARA kolekcijos linas
  Likutis: 8.4 m

  Audinys švelnus MAX MARA kolekcijos lengvas, gerai krentantis, lengvai prieš šviesą persimato. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 22 
  Lengvas švelnus MAX MARA kolekcijos linas
  Likutis: 8 m

  Audinys švelnus, lengvas, gerai krentantis, nepersišviečia. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 22 
  MAX MARA lengvas labai švelnus linas
  Likutis: 6.7 m

  Kolekcinis MAX MARA audinys, aukštos kokybės, labai gerai krentantis, lengvas, labai švelnus, neskaidrus, langeliai  - 1,5*1,5 cm. Idealiai tinka suknelėms, marškinukam, palaidinėms, sijonams, kelnėms, lengviems švarkams. 

  Kaina 25 
  Kolekcinis MAX MARA lengvas labai švelnus linas
  Likutis: 11 m

  Kolekcinis MAX MARA audinys, aukštos kokybės, labai gerai krentantis, lengvas, labai švelnus, neskaidrus, langeliai smulkūs - 0,5*0,5 cm. Idealiai tinka suknelėms, marškinukam, palaidinėms, sijonams, kelnėms, lengviems švarkams. 

  Kaina 25 
  Lengvas švelnus linas
  Likutis: 1 m

  Audinys švelnus, vidutinio storio, gerai krentantis, nepersišviečia, smulkios gėlytės apie 1-1,5 cm dydžio. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 20 
  25  Sutaupykite 5 
  BLUMARINE aukštos kokybės linas
  Likutis: 4.5 m

  Audinys aukštos kokybės BLUMARINE mados namų, švelnus, lengvas, gerai krentantis, lengvai šviečiasi. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 33 
  Lengvas švelnus linas
  Likutis: 4.3 m

  Audinys švelnus, vidutinio storio, gerai krentantis, lengvai šviečiasi. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 22 
  Tvirtas, standesnis švelnios alyvinės spalvos linas
  Likutis: 2.4 m

  Audinys kokybiškas turintis žvilgesio ir tvirtumo, gana standus, nepersimato. Idealiai tinka švarkams. 

  Kaina 22 
  Tamsiai mėlynas švelnus tvirtumo turintis linas
  Likutis: 5 m

  Audinys kokybiškas švelnus, turintis ir tvirtumo, gerai krentantis, nepersimato. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 22 
  Kolekcinis lengvas švelnus linas
  Likutis: 6.3 m

  Audinys BLUMARINE mados namų, švelnus, lengvas, gerai krentantis, neperimato. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 2625
  35  Sutaupykite 875
  Lengvas švelnus linas
  Likutis: 1.5 m

  Audinys kokybiškas labai švelnus, lengvas, gerai krentantis, lengvai šviečiasi. Idealiai tinka marškinukam, suknelėms, palaidinėms, sijonams. 

  Kaina 1520
  19  Sutaupykite 380
  Eglute margintas labai švelnus linas
  Likutis: 5.5 m

  Labai kokybiškas itališkas linas. Puikiai tinka suknelei, sijonui, kelnėms, kostiumėliui, švarkui. Tinka net ir šiltesniam rūbui.

  Kaina 2662
  Šviesus, languotas linas
  Likutis: 2.9 m

  Audinys vidutinio storio, minkštas, nepermatomas, malonus liesti.

  Kaina 2080
  26  Sutaupykite 520
 • Lietuviai puoselėja meilę linui jau labai ilgai. Kadaise šis natūralus pluoštas lietuvį gaubė kone visą laiką: iš lino buvo gaminami tiek kasdieniai, tiek proginiai drabužiai, rankšluosčiai bei patalynė. Šiandieną lino pluoštą esame įpratę matyti kaip vėjyje besiplaikstančią vasarinę suknelę ar žaismingas ir lengvas it plunksna kelnes.

   

  Lino vaidmuo mūsų gyvenime

  Paskutinius keletą metų linas įgavo dar daugiau pavidalų. Lino gaminiai - tai be galo vertinamos dovanos nuostabių švenčių proga. Linu puošiasi nuotakos, su juo pasveikinami naujieji šio pasaulio gyventojai, puošiami vaikai krikšto ar pirmosios komunijos sakramentui priimti ir daug kitų, lino atliekamų, vaidmenų mūsų gyvenime. Šiandien lino gaminiai yra siejami su tokiomis sąvokomis kaip ekologija, natūralumas, tvarumas, ilgaamžiškumas ir daugelis kitų.

   

  Nepakartojamos lino savybės

  Dėl ypatingų lino pluošto savybių drabužiai iš lino yra tikra atgaiva kaitrią vasaros dieną: jie nepalyginamai lengvesni, vėsina įkaitusią mūsų odą ir suteikia begalinį komfortą jais vilkint. Iš praktinės pusės lino pluoštas yra triskart tvirtesnė ir penkiskart atsparesnė medžiaga nei medvilnė. Jis yra antialerginis - todėl yra idealus kūdikių ir vaikų priežiūrai. Linas, priešingai nei bet kuris kitas pluoštas, po kiekvieno skalbimo tik gerėja, t. y., minkštėja, ir mažiau glamžosi.

   

  Lino panaudojimas

  Audiniai iš natūralaus lino pluošto yra išties universalūs. Švelnus, lengvai krentantis, vidutinio storio lino audinys bus idealus pasirinkimas suknelėms ar sijonams, tuo tarpu standus, storesnis ir tankus lino audinys bus tinkamas šiltesniems drabužiams ar rankšluosčiams siūti. Nepermatomas, minkštas ir malonus liesti natūralaus lino audinys puikiai žiūrėsis kaip formalus kostiumėlis ar patalynės komplektas miegui. 

   

  Linas mūsų asortimente

  Elektroninės parduotuvės ,,Have.lt”  parduodami lininiai audiniai yra nepriekaištingos kokybės ir atvežti Jums tiesiai iš šiaurinės Italijos, madų sostinės - Milano. Mūsų asortimente parduodami natūralaus lino audiniai yra labai skirtingi, todėl Jūs be vargo išsirinksite sau tinkamą. Lino audinių skirtingų dizainų gausa nepaliks abejingų.

   

  Lininių audinių kaina

  Internetu pirkti audinius galite pigiau konkurencinga rinkos kaina. O jei norite sutaupyti dar daugiau - užsukite į puslapį išpardavimas, kuriame - Jūsų patogumui - galite matyti visus mūsų parduodamus audinius su akcija.

   

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Į ką atkreipti dėmesį renkantis lino audinį?

  Renkantis bet kokį audinį, pirmiausia turite atsakyti sau į klausimą - kam šis audinys bus skirtas. Įsitikinkite, kad lininis audinys bus tinkamas Jūsų numatytam projektui. Jeigu pasirinkote lino audinį, atkreipkite dėmesį į jo technines savybes, tokias kaip kokybė, tvarumas bei priežiūros rekomendacijos.

  Kokios yra lino audinių kainos?

  Mūsų asortimente esančio lino audinio kaina varijuoja priklausomai nuo to, kokį kiekį žadate užsakyti, ar tuo metu galioja kokia nors akcija lininiam audiniui ir ar šis audinys yra kolekcinis.

 • Naujienlaiškio prenumerata

  Informacija